Вашите пријатели на форумов

Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Брат, за да не мора да се мачиш по секој текст да пишуваш "Љ.", измислиле луѓето опција за потпис.
Некогаш е Љ. некогаш љубофф, некогаш со повеќе од 3 ф... зависно ситуацијата.

Почнаа и други да го пишуваат... па полека се шири...

Љубоффффф.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Брат, за да не мора да се мачиш по секој текст да пишуваш "Љ.", измислиле луѓето опција за потпис.
Он ужива коа ја искажува љубовта, убаво му доаѓа одунатре. Коа е мала само Љ. Коа е голема Љубоф, коа е уште поголема со повеке ффф...
Вака ако си нападна и напорна као на форумот уште долго ќе пиеш сама кафе. Ништо лично, размисли си за ова :)
Она е малце поинаку од нападна и упорна. Ама докторо ми кажа да бидам шо повеќе љубезен ако сакам да се излечам. Тако да не е добро да објаснувам.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Некогаш е Љ. некогаш љубофф, некогаш со повеќе од 3 ф... зависно ситуацијата.

Почнаа и други да го пишуваат... па полека се шири...

Љубоффффф.
Screenshot_20210604-004210_Samsung Internet.jpg


:cautious:

Го нема Савле, иначе ќе те прашаше нешто.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
. .. признавам со тебе може да се справи само... Дамби. :rolleyes:
Признавам не можам ни јас, поборбена е од мене. А тешко е да излезеш на крај со луѓе кои бранат став поради пасија, а не поради интерес (како овие од невладин сектор). Ама дефинитивно си уживам во дебатите. :love:

Лично мислев дека ќе партиципираш на темава со некој пост за @Ron Burgundy. Ете викни го на пиво.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Признавам не можам ни јас, поборбена е од мене. А тешко е да излезеш на крај со луѓе кои бранат став поради пасија, а не поради интерес (како овие од невладин сектор). Ама дефинитивно си уживам во дебатите. :love:

Лично мислев дека ќе партиципираш на темава со некој пост за @Ron Burgundy. Ете викни го на пиво.
Мислев ќе сконташ сам но.... ќе мора и тебе ко на рон да ти помогнам....

Значи ти умот и го освои и сега намали со дебатите, законите, трамп мамп жадиња мадиња... и освој и го срцето.... ваљда со сите прочитани книги може да и напишеш... поезија? Пример....

Длабоко во себе..
Оооо Рон те сакам знај...
На нашата љубоффф..
Ќе и нема крај!

Љ.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.672
Некогаш е Љ. некогаш љубофф, некогаш со повеќе од 3 ф... зависно ситуацијата.

Почнаа и други да го пишуваат... па полека се шири...

Љубоффффф.
Фали уште луѓенца на крајот да напишеш и да маваме сепуку.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom