Вашите пријатели на форумов

Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Има отворено тема за пријателите на фејсбук, па за што да не и за форумов :)
Јас моментално имам 29 пријатели од кои познавам и зборувам само со 2.
Колку пријатели имате тука и со колку од нив навистина се дружите?

(мислам дека нема ваква тема, а ако има може слободно во канта да оди:smir:)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
имам 16 пријатели , не ги познавам никој,а зборувам со 3-4
 
С

сашенко

Гостин
Немам многу а тие што ги имам чат пат на муебетче по форумов се ставаме и така....има некои што ни 2 збора немаме разменето ама стојат таму поради некои заеднички интереси што сме си нашле (фудбал фан клуб, тенис,други теми некои)......
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Здраво,
Јас имам 188 пријатели на форум и тоа докажува дека сум многу пријателска личност со толку пријатели.Нешто како Светомир со жена му Светлана и син им кој е во Света Гора. Од нив добар дел не ги знам,а тие што ги знам боље да не ги знам.Некои од нив се wоши,други премногу добри,трети се интересни,четврти нема кој да ги отепа. Не би сакала со име да ги наведувам за да не ме избришат од пријатели. Ми делуваа негативно,ме тераа да одам по кафани со сила ме тераа да пијам.
И ниту еден не ми е бивш или сегашен :icon_lol:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Имам 36 пријатели познавам и зборувам со двајца, Зигио ми е другар од детство и со Шака правам по едно здраво и добро крапчето беше што го јадевме денеска....
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Здраво,
Јас имам 188 пријатели на форум и тоа докажува дека сум многу пријателска личност со толку пријатели.Нешто како Светомир со жена му Светлана и син им кој е во Света Гора. Од нив добар дел не ги знам,а тие што ги знам боље да не ги знам.Некои од нив се wоши,други премногу добри,трети се интересни,четврти нема кој да ги отепа. Не би сакала со име да ги наведувам за да не ме избришат од пријатели. Ми делуваа негативно,ме тераа да одам по кафани со сила ме тераа да пијам.
И ниту еден не ми е бивш или сегашен :icon_lol:
Ама виде нив шо ги снајде со толку пријатели. Синот се замонаши. Ај ај, играј си ти.

Иначе сеа приметив дека иам повеќе пријатели на Кајгана него на Facebook.
 

insence

VendettaQ
Член од
30 јануари 2011
Мислења
193
Поени од реакции
12
имам 5 пријатела незнам ни еден :)
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
156 пријатели,некои ги знам ама другите поима немам кои се.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.321
Поени од реакции
7.372
Испадна дека на форумов имам 137 пријатели. Од тие знам во живо многу. Додуша знам многу повеќе луѓе од форумов во живо, ама не праќам покани за пријателство. Сите пријателства што ги имам се од луѓе кои мене ми пратиле покана. А јас ги прифаќам сите покани.

Туку Леандра... зошто не викаш кога идеш у кафана, да те бранам од досадни келнери и келнерки, да не те боли глава после искачање :)))
 
Член од
23 август 2010
Мислења
137
Поени од реакции
15
nemam prijateli na forumov, ne mi e ni mnogu bitno toa, bidejki ovdeka e pobitno samo iskazuvanje na mislenje. a neznam dali nekoj shto znam ima profil tuka... nikogash ne padnal forumov vo moabet...
:)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Здраво,
Јас имам 188 пријатели на форум и тоа докажува дека сум многу пријателска личност со толку пријатели.Нешто како Светомир со жена му Светлана и син им кој е во Света Гора. Од нив добар дел не ги знам,а тие што ги знам боље да не ги знам.Некои од нив се wоши,други премногу добри,трети се интересни,четврти нема кој да ги отепа. Не би сакала со име да ги наведувам за да не ме избришат од пријатели. Ми делуваа негативно,ме тераа да одам по кафани со сила ме тераа да пијам.
И ниту еден не ми е бивш или сегашен :icon_lol:
стварно ти се wоши пријателите... немој да прифаќаш секој за пријател. уште подалеку од тоа бифш или сегашен.. не за друго се губи добропријателскиот однос после.. ХАХАХХА абе леандро ме изнасмеа!


онтопик. иам неколку пријатели (појма неам ни колку се) ама пооојма неам ни кој се ни зашо се ни од каде дошле... ма шо е битно .. битно е да се дружиме! :)

еве ви и една песна со посвета на темава

 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Испадна дека на форумов имам 137 пријатели. Од тие знам во живо многу. Додуша знам многу повеќе луѓе од форумов во живо, ама не праќам покани за пријателство. Сите пријателства што ги имам се од луѓе кои мене ми пратиле покана. А јас ги прифаќам сите покани.

Туку Леандра... зошто не викаш кога идеш у кафана, да те бранам од досадни келнери и келнерки, да не те боли глава после искачање :)))
Абе мене ме влечат со сила,од онаа Македонка дерман не ми иде,цело време ме влече за коса со сила. И на крај ни наплаќаат со 50% попуст,плус додаток оток келнер.
Некогаш и на увце ни свират, ама за тоа Никола нека раскаже :icon_lol:

--- надополнето ---

:pos::pos::pos: во кои кафани излеваш ?????
Кај што ќе ме однесат таму,јас не сум кафански човек ниту пијам ниту мезам.
 

its_ok_im_new

brake lights
Член од
24 август 2010
Мислења
402
Поени од реакции
216
Imam 1 prijatel so koj svrzav 2-3 reda muabet na pocetokot. Ocigledno nikoj ni znam ni poznavam =)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom