Вашиот најдолг и најкраток секс

T

Tetro

Гостин
Шо е ова бе? 2-3-4 саати? на ова ладно?
Или греење имате подобро од моево, затоа. :icon_lol:

Епа, јас не сум толку брз, минимум ми требаат околу 5 минути, а максимумот до саат време. Може да и повеќе, ама досадно станува бе. А и кој ќе лежи на ладното толку, додека земаш воздух?
Па после јадење, пиење, некоја занимација, нешто. Аа, толку беше. Добро/
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
сум се напалил до момент да не можам ни да го ставам, веднаш да ми иде.
мада предиграта беше маратонска
 
I

INFECTED

Гостин
Кратко машко кратко...

Вежбај, прегрупирај се, прај нешо!!! Не бива вака... Уфффффффф, госпожата кога тогаш ќе ти стане незадоволна вака (ВЕРУЈ У ОВА 100%)...

Мењај под итно... Ти го посветувам мојот 900ти пост, со желба до април, сексовите од саат време да ти станат минато... Без 2 саати, нишо... добар секс, мир у куќа машко... Послушај ме!


Р.Ѕ. А и фантастичен секс да е, они сакаат подолг и мора да добијат иначе не ја бива...
Како до тоа? Искрено, имам проблем - или свршувам за многу кратко време или (ретко ова) не ми се стврднува како што треба...
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Најкратки сигурно кога на спиење ми маваше блоуџоб (колку што паметам 2 пати по 2-3 минути), а најдолг кога и се качив еднаш и свршив, сменив кондом па по втор пат се качив и кога таа сврши 3 пати и беше близу четвртиот, може некои час и-пол, а може и два.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Најкратки сигурно кога на спиење ми маваше блоуџоб (колку што паметам 2 пати по 2-3 минути), а најдолг кога и се качив еднаш и свршив, сменив кондом па по втор пат се качив и кога таа сврши 3 пати и беше близу четвртиот, може некои час и-пол, а може и два.
Етеееее има и некој како мене,само што ја сум женско а никој не ми веруваше дека сексот може да е пола саат-саат
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Етеееее има и некој како мене,само што ја сум женско а никој не ми веруваше дека сексот може да е пола саат-саат
Мојт да е еден сат ак го имаш на порнхаб гледано.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Najdolg seks.
Xmmmm site mozni pozicii,opcii i mesta niz doma od 22 casot do 08 casot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom