Вашата порака до Јохан!

Svetovid

Триглав
Член од
26 февруари 2006
Мислења
868
Поени од реакции
44
И после цел ден не можам да се сетам ништо паметно да кажам како поддршка за Јохан. Се надевам само дека не е жртвено јаре... и дека набрзо и тој ќе им се врати на неговите...
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
Издржи Јохан, Македонија е со тебе !
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Te zrtvuvaa za golemata pederska politika,izdrzi!
Site ovde ja znaat ociglednata vistina.
Cuvaj ja verbata vo sebe i gospod.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.638
Поени од реакции
5.317
Ќе дојде време и ти ќе ја бакнеш Македонија, како што тоа го стори нашиот брат Љубе, клекнувајќи и бакнувајќи ја својата татковина..Прв пат по бегството во гепек криејќи се од хордата на Хари Костов..Секоја чест Јохане, пресудата ја прими како вистински Македонец потомок на Александар Македонски, без ни ронка да покажеш дека си скршен..Нашите срца бијат за тебе, Македонија те чека..Издржи Јохане!
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
И после цел ден не можам да се сетам ништо паметно да кажам како поддршка за Јохан. Се надевам само дека не е жртвено јаре... и дека набрзо и тој ќе им се врати на неговите...
Исто и јас. Не знам што да кажам, освен дека ќе направам се што можам да помогнам за неговото ослободување. Но кој сум јас во тоа поле. Ама ќе пишувам, ќе пропагирам насекаде.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Johan, ne beri gajle, ke te izvadime, a ako ne uspeeme, izdrzi, ke ti ja z=cuvame Makedonija.

Edinstveno otkazi se od nas ako ne gi osudime i Ali, Gzim, Rafiz, Daut i slicnite za delata t.e nedelata storeni vo Brioni, so gradeznite rabotnici, so 12-te kidnapirani, so Kumanovo-Lipkovo itn.
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Johan, ne beri gajle, ke te izvadime, a ako ne uspeeme, izdrzi, ke ti ja z=cuvame Makedonija.

Edinstveno otkazi se od nas ako ne gi osudime i Ali, Gzim, Rafiz, Daut i slicnite za delata t.e nedelata storeni vo Brioni, so gradeznite rabotnici, so 12-te kidnapirani, so Kumanovo-Lipkovo itn.
I jas sum za... Zlocin si e zlocin, kazna mora da ima...

A sho praime so 7 ubieni ?:)
Isti kurac drugo pakovanje... Kazna za site, bez razlika koj e, shto e, od kade e, i shto branel (shto napagjal)...
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
целиот македонски народ беше уверендека ке се вратиш заедно со брат љубе но кога на тв ја слушнаа пресудата срцата им се разделија на две едниот дел се радуваше за љубе а другиот тагуваше за тебе што те осудија неправедно и се надеваме дека ке бидеш и понатака храбар и јак како што стоејки и храбро ја сослуша пресудата биди силен цела македонија е со тебе
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Јохан издржи Македонија и Македонците се со тебе.
JOHAN IS OUR HERO!!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
I jas sum za... Zlocin si e zlocin, kazna mora da ima...

A sho praime so 7 ubieni ?:)
Isti kurac drugo pakovanje... Kazna za site, bez razlika koj e, shto e, od kade e, i shto branel (shto napagjal)...
Ako ne lezat site ubijci podednakvo ne treba da lezi nikoj.

Ako ednite se borci za sloboda, togas i Johan e borec za slobodna Makedonija!
A ako Johan e ubiec, togas i od drugata strana mora da ima ubijci vo zatvor, a ne ubijci vo parlament.

Se slozuvam. Eden zakon za site.
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Ako ne lezat site ubijci podednakvo ne treba da lezi nikoj.

Ako ednite se borci za sloboda, togas i Johan e borec za slobodna Makedonija!
A ako Johan e ubiec, togas i od drugata strana mora da ima ubijci vo zatvor, a ne ubijci vo parlament.

Se slozuvam. Eden zakon za site.
Оваа држава има еден закон за сите,но со различни “аршини“.:(
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Johan...... baraj lopata za beton, snaogaj se........................ovie ke te ostavat...isto ko sestrata od pesnata : najmaloto, najubavoto......Makedonska rabota....
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Johan...... baraj lopata za beton, snaogaj se........................ovie ke te ostavat...isto ko sestrata od pesnata : najmaloto, najubavoto......Makedonska rabota....
Еј да бе, сестра брата чека на вечера..за даму каже. за него во секој случај неполвно нешто... што ти е крвна освета.
го најдов клипот... едно мајка ќе прежали.
Кое сине Мајка да прежали.
Најмалото мајка, најубавото..
Е да ти се ебе памет од песнава.
Кој не заплаче не е чоек.....
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
апишано од don PASCAL ако треба ке убијам некого за тебе ej kako se zafilma maliot !!!ke umre od straf nekoj nemoj olku javno:pos2:so ubistveni idei da se izjasnuvas:baeh:me umre od smea deckiov:vozbud:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Убав помин во затворот .:vozbud::vozbud::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom