Вашата порака до Јохан!

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Joxan bratu so tebe sme ke izdrzis ti si MAKEDONSKI LAV Cela Makedonija e so tebe Pozz OD UMS VMRO DPMNE i OD PZS :salut:
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Poraka za Johan...hm?
Aj ako sepak nekako stigne, ne e poraka molba e.

"Eden den koga celovo ova sranje ke zavrsi i koga ke se vratis vo Makedonija, prasaj gi onie so bea denes tamu (delegacijata) i toj sto gi isprti, za koj qurac cela ovaa farsa?. 12 saati se so tebe drugite 12 so A.A"
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
Како што и од почетокот мислев испадна жртвено јагне.
Штета за една Македонска младост да скапува по затвори. Бел ден да не видат тие кои те предадоа.
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Со него сме ,и што побрзо да се врати
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Ништо што би пишала нема да го ублажи гневот и болката поради сета направда, ама утре е нов ден, со утринската зора доаѓа и надежта дека тркалото ќе се сврти. Колку повеќе надеж имаме, толку сме посилни да дејствуваме и да се бориме за подобро утре.

Сите сме и ќе бидеме со тебе!

Господ гледа!
Гледа, гледа...
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
neizmerna podrshka od Bitola i od cela Makedonija do tebe Makedonski lavu!!
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Порака за Јохан:
Горди сме на тебе!
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Неправда...Ама тоа е :( ... Силен си, ќе издржиш, сите сме со тебе и секогаш ќе бидеме на твоја страна.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.944
Поени од реакции
2.058
Не се предавај Јохане !!!
Со тебе сме и ќе се молиме за тебе...
Наскоро ќе те пречекаме...
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
649
Поени од реакции
19
ако треба ке убијам некого за тебе
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.781
Поени од реакции
276
Држи се-Македонија е со тебе.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
"Големите болки бараат големи души и само големите души трпат големи болки" - Б.К
ЈОХАН, цела МАКЕДОНИЈА Е СО ТЕБЕ! :se_ molam:se_ molam:se_ molam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom