Вашата девојка по професија е доктор уролог

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
Ајде машки, многу ме занима одговор на прашањево, како би се справувале во ситуација кога вашата партнерка е доктор уролог а имате пријатели кои бараат врски и мој термин за преглед кај неа!?
Може и девојките да одговорат на слично прашање, како би се чувствувале кога би имале дечко гинеколог....тешки ли се овие професии за одржување на една стабилна врска во која нема да постои љубомора??:свиркам:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.152
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
Службено ќе дружи 100+ стојковци на ден.:pos::pos:

Што да ти кажам, заебано е.
Ај што е заебано, но и јанза ќе те јаде ако отиде некој твој пријател со пазамашен алат..
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
pa isto kao deckoto dati e ginekolog ,nema vrska na slatkarot ne mu se interesni slatkite :D
Слаткарот ги приготвува слатките а кај гинеколот или урологот доаѓат веќе направени " продукти"..голема е разликата...и жената на слаткарот не ќе го прашува мажот како си поминал на работа, има ли нешто интересно итд...;)
Мора да се признае дека не е пријатно а и гласините што се шират дека уролозите и гинеколозите се најголемите швалери.
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
476
Поени од реакции
863
Ајде машки, многу ме занима одговор на прашањево, како би се справувале во ситуација кога вашата партнерка е доктор уролог а имате пријатели кои бараат врски и мој термин за преглед кај неа!?
Може и девојките да одговорат на слично прашање, како би се чувствувале кога би имале дечко гинеколог....тешки ли се овие професии за одржување на една стабилна врска во која нема да постои љубомора??:свиркам:
Ај во врска со љубомората да кажам збор-два....
Кога на двајца охриџанчиња , Џиџи и Ромео, во едно интервју ги прашаа, како ја разбираат љубовта, одговорија дека љубовта ја разбираат , љубоморен да не си....
Видеото е во прилог подоле.. :LOL: а изјавата е на 1:08..уживајте
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
slatkarot e prenajaden od slatki ,prenagledan,prenamirisan,na zagoreni na miris na jagoda ,banana i.t.d zatoa e zemen za primer ginekologot isto ,nesto sto sekojdnevno go rabotis i gledas naviknuvas a toa da sa strane ima tracovi
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
slatkarot e prenajaden od slatki ,prenagledan,prenamirisan,na zagoreni na miris na jagoda ,banana i.t.d zatoa e zemen za primer ginekologot isto ,nesto sto sekojdnevno go rabotis i gledas naviknuvas a toa da sa strane ima tracovi
Остави бе Калимеро Шехеразада и Палма...ти кажи дали би сакал твојата сопруга или девојка да биде уролог и секојдневно да гледа и пипа мадиња голи и она другото??
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.886
Поени од реакции
10.509
Ај што е заебано, но и јанза ќе те јаде ако отиде некој твој пријател со пазамашен алат..
демек ако непознаник отиде со бабачко на сопругот полесно ке му е


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
,,,aj ne zezajte,,,ima i parfimirani,ama ima i so denovi nepodzamieni,,,ama barem pola i poishe samite si se mestat,,, :icon_mrgr:
Абе душо, не те прашав за путките дали биле парфимирани или застоени, туку како би се чувствувал ако твојата пртнерка има професија уролог, дали ке ја потпрашуваш секојдневно како поминала на работа, дали едноставно ќе ти пречи нејзината професионалност или воопшто нема да те засега што прави на работа тие 8 часа:), дали ке се страмиш од твоите пријатели кои знаат за нејзината работа...едноставно прашање, дали машкото его може да издржи таков притисок??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom