Вашата девојка по професија е доктор уролог

Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Аперентли си му интересен. Екшли би рекол и дека има краш на тебе.
Прво мислев дека е љубомора, но полека станува јасно... он е хетеро... поточно... беше уверен дека е хетеро... до денес...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Бај д веј, мене на би ќуриоуз ми делуе.
Да, но би рекол од скоро.... поминал внатрешно превирање и одлучил хејтот кон себе со нов јузер да го искаже овде... кон сите... како проекција....
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Муабетиве се надреални...
Ме фаќа страв кога ќе помислам дека вистински луѓе ги пишуваат постовиве.
мачја кашлица у споредба со ова
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Ајајајајај.....за што ли се рчнавте бе луѓе...што ви стана?????
Нема да се тепате валда поради мене и мојава темичка:pos::pos::pos::pos::pos::facepalm::sramezliv:
једина работа за која у моментов би се тепал, е на Бијонс да ѝ дадат саат ко на фемина шо дават
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.753
Поени од реакции
9.558
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
епа заш бе се праеше фраер, на плажата можеше со неа да се сунчаш.... мунчаш... ово оно...
Он, тие што ги сака, ги мава со камен по глава. Ко во второ одд. кога ја влечеш симпатијата за коса бидејќи не знаеш како да ѝ пристапиш.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Он, тие што ги сака, ги мава со камен по глава. Ко во второ одд. кога ја влечеш симпатијата за коса бидејќи не знаеш како да ѝ пристапиш.
се гледа и по името и по сликичката...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Он, тие што ги сака, ги мава со камен по глава. Ко во второ одд. кога ја влечеш симпатијата за коса бидејќи не знаеш како да ѝ пристапиш.
Можеби си во право. Се повеќе ми личи дека мојот антагонизам кон Бијонс, Каталина и слични, е само детски обид да се прикрие примордијалната привлечност која најверојатно потсвесно ја чувствувам кон таквите. Силна жена, самостојна, која знае што сака и која комотно може и уролог да биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom