Ваучер од туристицка агенција

Член од
1 април 2020
Мислења
4
Поени од реакции
3
Има ли шанси место ваучер да си ги повлечам парите од туристичката агенција.Нека ми одговори некој кој го знае законот.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
30.714
Поени од реакции
42.841
На врв Bottom