Вадење пари со Rakuten Marketing чек

Член од
11 јули 2009
Мислења
208
Поени од реакции
143
Здраво дечки, ми стигна чек од Rakuten Marketing конкретно од affiliete заработка бев денеска во комерцијална банка таму ми рекоа не менуваат чекови од тој тип, инаку конкретно се работи за долари од Bank of America, има некој некакво инфо каде може да се смени кај нас?
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
653
Поени од реакции
1.786
Пробај во ТТК банка. Процедурата е малце заебана, испринтај од каде ти е изворот на парите да не е наводно некое перење.
 
Член од
2 октомври 2015
Мислења
108
Поени од реакции
50
Здраво дечки, ми стигна чек од Rakuten Marketing конкретно од affiliete заработка бPев денеска во комерцијална банка таму ми рекоа не менуваат чекови од тој тип, инаку конкретно се работи за долари од Bank of America, има некој некакво инфо каде може да се смени кај нас?
Probaj vo grupata na fb za work and travel usa, koj ima ostaveno otvorena smetka od predhodnata godina ke moze daa ti go unovchi so aplikacijata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom