Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

  • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

    Гласови: 4 50,0%
  • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

    Гласови: 4 50,0%
  • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

    Гласови: 0 0,0%
  • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

    Гласови: 0 0,0%
  • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.302
Поени од реакции
1.242
НЕЗНАМ БЕ ЛУГЕ ИСТОТО ГО ПИШУВА И КАЈ КОМСИЈАВА ИН РАБОТА ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ ОТ ДРУГА КОМПАНИИ ПЛУС НОВИ КОМПЈУТЕРИ,,МИ СЕ ТРЕСАТ РАЦЕТЕ И НОЗЕТЕ ЧУДНО МИЕ НЕМАТЕ ПРЕСТАВА ШТО БИ ЗНАЧЕЛО ОВА ЗА МЕНЕ,,,,,,ИМА ЛИ НЕКОЈ БРОЈ ТО ВАНЦО ОТ ОХРИД ВЕ МОЛАМ ТРЕБА НЕКАКО ДА ГО ПРОВЕРАМ ОВА ТАМУ
 

hurley

observer
Член од
17 мај 2015
Мислења
166
Поени од реакции
150
Браво бе Пепи. Честито и с'с здраве да си го ползваш. Изначека се еј;) оште ведн'ж поздрави и успех.
 
Член од
9 јануари 2019
Мислења
42
Поени од реакции
41
Cestitki na site sto dobija potpisi, od se srce im posakuvam se najubavo
 
Член од
12 март 2019
Мислења
26
Поени од реакции
40
Откако ќе му биде издадено декретот и се чини дека копчето закажува состанок за да ги собереш документите, колку е најстариот датум за пикап? Можете ли да резервирате следниот ден или следната недела?
 
Член од
18 октомври 2017
Мислења
33
Поени од реакции
20
Moze da mi kaze nekoj do kaj se stignati promenite od zadolzitelna do koj mesec
Ne mozam mnogu strani na nazad da citam
Fala
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
21
Поени од реакции
15
Dali na nekoj mu e smenat statusot od finalna na polozitelno, finalna od 08.04.2019 ???
 

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
НЕЗНАМ БЕ ЛУГЕ ИСТОТО ГО ПИШУВА И КАЈ КОМСИЈАВА ИН РАБОТА ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ ОТ ДРУГА КОМПАНИИ ПЛУС НОВИ КОМПЈУТЕРИ,,МИ СЕ ТРЕСАТ РАЦЕТЕ И НОЗЕТЕ ЧУДНО МИЕ НЕМАТЕ ПРЕСТАВА ШТО БИ ЗНАЧЕЛО ОВА ЗА МЕНЕ,,,,,,ИМА ЛИ НЕКОЈ БРОЈ ТО ВАНЦО ОТ ОХРИД ВЕ МОЛАМ ТРЕБА НЕКАКО ДА ГО ПРОВЕРАМ ОВА ТАМУ
+359879464979 na viber baraj go, bugarski broj imam samo od nego.
Верувај си Пепииии ајдееее закажувај термин за побрзо.[DOUBLEPOST=1557383064][/DOUBLEPOST]
Ve molam, koj/a gi imashe prikacheno prashanjata za intervju, samo neka se tagni vo replika odgovor i ke prebaram vo nivnite objavi!
Fala Vi :)
[DOUBLEPOST=1557383198][/DOUBLEPOST]
Откако ќе му биде издадено декретот и се чини дека копчето закажува состанок за да ги собереш документите, колку е најстариот датум за пикап? Можете ли да резервирате следниот ден или следната недела?
Ако прашувашдали веднаш може да се закаже од денес за утре подигнување на указ, мислам дека не може.
 

Attachments

Член од
12 септември 2017
Мислења
20
Поени од реакции
75
i jas da se javam od 2016 intervju fevruari, pa dopolnitelna, polozitelno od 18.12.2018
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom