Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
13 декември 2019
Мислења
706
Поени од реакции
1.227
Molba za info do postatite clenovi na forumot.za kolku vreme od obrazuvana prepiska se menuva vo zadolzitelna.na intervju bev poc.na oktomvri 2020 vo Bt.Fala odnapred
Se menuvase za 2 meseca, ama Sega po novo od 4 do 6 meseci :(
Автоматски споено мислење:

Може како не може, на другар му го поништија...
Го прочитале тука, трескал глупости.
Srcka si :)
Автоматски споено мислење:

Se menuvase za 2 meseca, ama Sega po novo od 4 do 6 meseci :(
Автоматски споено мислење:


Srcka si :)
Se izvinuvam mona greska od obrazuvana do finalna bese 10 do 12 meseci, la kd finalna do polozitelno 2 meseci I polozitelno do potpis 9 meseci, a Sega po novo e Se po vekje I povekje, do koga kje vidime
 
Член од
23 март 2020
Мислења
30
Поени од реакции
79
Од каде се признати тестови за корона и која е цената(дали брз антиген е признат од плодност)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom