Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
11 мај 2017
Мислења
32
Поени од реакции
53
Член од
6 јули 2018
Мислења
30
Поени од реакции
94
Сите што не се православни може до БГ државјанство само преку инвестиции
Автоматски споено мислење:

Тест пцр меѓународно признат
Биотек 2600
Систина2700
Јавно здравство 2500 цени од петокот
од каj знаеш па ти бе . jас живеам тука во бг 15 години и можам да кажам што народ зема државјанство турци араби цигани секаков вид . и албанци исто. од струга охрид тетово многу има кој ги познавам . и без инвестици затоа не шири глупави информаци.
 
Член од
11 март 2019
Мислења
25
Поени од реакции
29
Luge 4 meseci od intervju bitola za bg drzavjanstvo nemam broj na prepiska . Dali e mozno da ne e venesen uste vo sistem pozdrav so sreka na site umrev od dosada da izleze brojceto posle ke mi olesni malko

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
Jas imav intervju na 12 dekemvri 2018 a brojce mi izleze na 5.06.2019, posle 6 meseci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom