Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Altair75

MasterAssassin
Член од
7 ноември 2017
Мислења
694
Поени од реакции
3.865
Ima Ima... Checking... :busi: :D
OVIE SE VO UKAZ 164!!!
Ke proveram i drugo nesto da ne ima

Указ N:164/2021
Дата на указ11.10.2021 !!!


8152/2019
8157/2019
8160/2019
8167/2019
8176/2019
8177/2019
8179/2019
8180/2019
8187/2019
8194/2019
8195/2019
8197/2019
8200/2019
8204/2019
8205/2019
8206/2019
8211/2019
8212/2019
8213/2019
8215/2019
8234/2019
8235/2019
8236/2019
8243/2019
8262/2019
8263/2019
8266/2019
8277/2019
8283/2019
8359/2019
8360/2019
8361/2019
8365/2019
8366/2019
8367/2019
8370/2019
8371/2019
8372/2019
8373/2019
8374/2019
8375/2019
8376/2019
8379/2019
8380/2019
8385/2019
8386/2019
Автоматски споено мислење:

ГО-ТО-ВИ СТЕ !!!!:uzi::uzi::uzi::uzi::uzi:
 

Altair75

MasterAssassin
Член од
7 ноември 2017
Мислења
694
Поени од реакции
3.865
IMA I UKAZ 165!!!!
Ukrainci i rusi....i turci :D

Указ N:165/2021
Дата на указ11.10.2021


24087/2019
24135/2019
24136/2019
24138/2019
24139/2019
24145/2019
24153/2019
24155/2019
24156/2019
24160/2019
24161/2019
 

Attachments

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.711
Поени од реакции
873
Ме нема и мене. Нареден указ.

Само зошто јас сум со 2018 преписка? Гледам пишуваат 2019.

99**/2018 сум јас.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
149
Поени од реакции
313
Ме нема и мене. Нареден указ.

Само зошто јас сум со 2018 преписка? Гледам пишуваат 2019.

99**/2018 сум јас.
Toa ti e broj na molba. Prepiskata ti e /2019 ke ti se pokaze koga ke imas ukaz potpisano.ako si od 26mart polozitelno ocekuvaj sekako ukaz blisku si.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom