Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

  • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

    Гласови: 4 50,0%
  • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

    Гласови: 4 50,0%
  • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

    Гласови: 0 0,0%
  • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

    Гласови: 0 0,0%
  • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
nikoj nemoze tocno da znae
Овој профил не е мој!!!!!
Кој се регистрирал под мое име незнам,но ти препорачувам да го смениш името одма за да не настанат забуни.
Незнам дали е намерно или не,но морам да пријавам до админ.
@Нuкола ????
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Во прв момент се запрепастив, си реков „аууу од кога Пале вака се однесува“, после видов дека е друг акаунт и што е работата. Чоеков е за лечење веќе :facepalm:
 
Член од
22 ноември 2019
Мислења
591
Поени од реакции
1.248
Ne znam lugjevo dali imaat popametna rabota u zivotot osven da se zamaraat so vreganje,kurcenje. Strasno.
 

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
Во прв момент се запрепастив, си реков „аууу од кога Пале вака се однесува“, после видов дека е друг акаунт и што е работата. Чоеков е за лечење веќе :facepalm:
Деновиве незнам во што е работата ,но се прават повеќе обиди против мене.Скрееен шотови,мејлови и сл. да не ве оптоварувам со тоа,да не им се даде публицитет ,зошто они тоа и го сакаат .Очигледно им ги отворивме очите на луѓето со форумов,па посредниците почнаа да напаѓаат.
@Acid ,@Нuкола ќе треба да се проверуват корисничките имиња на лицата пред да пристапат на одобрување на форумов,се разбира ако постои таков начин.
@palekrstic1 е веќе блокиран од моја страна,колку што ми дозволуваат модераторските алатки.Вие знаете што понатаму.
Ви благодарам.
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
24
Поени од реакции
20
Mozebi e glupo prasanjevo no ne mi e jasno dali brojot na prepiska vklucuva i drugi lugje ili vazi samo za nas? Jas mislam deka sum 6606/2017 ili 6600/2017. Dali toa kazuva nekoja dopolnitelna informacija?
Автоматски споено мислење:

Деновиве незнам во што е работата ,но се прават повеќе обиди против мене.Скрееен шотови,мејлови и сл. да не ве оптоварувам со тоа,да не им се даде публицитет ,зошто они тоа и го сакаат .Очигледно им ги отворивме очите на луѓето со форумов,па посредниците почнаа да напаѓаат.
@Acid ,@Нuкола ќе треба да се проверуват корисничките имиња на лицата пред да пристапат на одобрување на форумов,се разбира ако постои таков начин.
@palekrstic1 е веќе блокиран од моја страна,колку што ми дозволуваат модераторските алатки.Вие знаете што понатаму.
Ви благодарам.
Jas sum nova na forumov, od ocaj od cekanje sekako i potraga po informacii, kako i sekoj od nas. No vednas zabelezav deka lugjevo se neblagodarni *da ne upotrebam nekoj los zbor* i ne cenat nisto so nekoj od vas go pravat na forumov: nesebicno spodeluvanje na informacii i toa najcesto na 100 pati postaveni isti prasanja.
jas licno vi blagodaram za toa na site sto pridonesuvaat. I se nadevam kje ve prati srekja i kje vi se vrati samo so dobro.
 
Член од
30 септември 2015
Мислења
318
Поени од реакции
432
nikoj nemoze tocno da znae
“НЕ МОЖЕ“ се пишува одвоено...ај сеа одјеби и не ја ремети позитивната аура на форумот во периодов додека потпишуваат укази!!!

Форумов е класика од македонштина, додека едни се трудат да помогнат, има луѓенца кои фаќаат сеир и се ситат на туѓи порази. Заради таквите како овој и Брунхилди чуда бесови за малку ќе пропуштев рок за достава на документи...заради таквите кои тврдеа дека нема државјанства со потврди ќе се откажев на пола процедура...затоа FUCK OFF на сите без р`бетници од тука. A @Pale.krstic мавај банови и доста е од оваа стока од народ кои што прават неред. Нека има прецисно и чисто инфо за секој добронамерен член. Позз
 
Член од
22 јануари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
25
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom