Бугари украле 2 мил. долари од банкомати во САД

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Б'лгарин да се наричам
п'рва радост е за мене!
И треба да се радуваш , подобро звучи од тоа што си стварно , татар . И што бараш на македонски форум тогаш , немате бугарски форуми или таму не те примаат , има нешто :pos:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Па ти не знаш ли зошто Македонската фудбалерска репрезентација игра на "Градскиот стадион" во Скопије?
Јас знам , затоа што на градскиот стадион татарите најубаво јадат ќотек. Добро сега ,и поред Вардар на кеј додуша со мерак се тепа , да не се љути некој бугар сега :toe:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.637
Поени од реакции
5.317
Ние крадем от хора, којто имат нешто, а не от тези, којто нјамат ништо.
Демек сакаш да не убедиш дека и собраните пари на сиромашните ги давате?Хаха...Робин Худ:vozbud::vozbud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Демек сакаш да не убедиш дека и собраните пари на сиромашните ги давате?Хаха...Робин Худ:vozbud::vozbud:
Нјама да ти пиша ништо, заштото така наречените АДМИНИСТРАТОРИ ми изтриха това, което бјах написал след теб, а БЕШЕ ПРОСТО ЕДНО НОРМАЛНО МНЕНИЕ БЕЗ ПСУВНИ И ПОДОБНИ.
 

Ra

Член од
15 февруари 2008
Мислења
417
Поени од реакции
5
Ајде...а моето имаше?
Сега, тоа што го пишувам јас, а веројатно и некои други, очигледно не им одговара на некаквио си структури овде!
Јеби га, фирмата си е приватна, `администраторите` си работат по инструкции на `сопствениците` а тие, не мора нужно да се македонци...нели така?
:nesum:
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Администраторите работат под инструкции на членовите.

Администраторите се должни да внимаваат на мислењата и темите. Во случај некој од членовите екстремно да ги помине границите на културното однесување и почне со лични навреди кон друг член, пцуења, спамирање, администраторот или модераторот е должен да ја корегира ситуацијата.

Ако вие бевте културни и се однесувавте онака како што се однесува скоро секој човек, вашите мислења немаше да бидат избришани. За меѓусебни навреди и пцуења имате приватни пораки, разменете си телефонски броеви или договорете си боксерски меч.

99% од членовите кога ќе отворат тема сакаат да прочитат нешто и очекуваат да видат мислења поврзани со насловот на темата. Сетете се само на вашите мислења и што беше напишано во нив, па потоа обвинувајте ги админите.

Ако бевте малку посовесни, културно ќе ги игнориравте троловите и ќе си продолжевте со нормална дискусија.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.637
Поени од реакции
5.317
Бугарите се најусовршени крадци..Крадат историја, банкомати,черги...
 
Член од
9 март 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
219
А Македонија беше п'рвата д'ржава в света, којато беше посочена като крадец на чужда историја.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Атила, те си знајат, ама, не искат да си признајат
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
и да заслижзам бан од темава нема да ми е мака

ама да га ЕБАМ јас цела бугарија и сите бугари и бугарки

п.с ако сакат Администраторите и Модераторите да ми простат
нема да ми се повтори:smir:
 

Ra

Член од
15 февруари 2008
Мислења
417
Поени од реакции
5
Па да, секој нормален човек, нели, ако има банкомат, треба, нели, да го `осуши`
Тешко на американците и европејците, кога ниту еден единствен `нормален` човек немаат, па чекаат `нормалните` да дојдат, од никаде на друго место, ами баш од Татарстан....
Администраторов си е прав...
Си имаме работа со татаролики животни, долни, гадни, лажливи и крадливи. Тоа си е ќорава работа...
Арно ми вели еден србин овде....
Каже, Мани се Василије, ћоравог посла!
И Бога ми, има право!
Криво дрво се исправа ли?
Та јас ли бугар ќе исправам?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom