Брзозборки

Дискусија во форумот 'Уметност, литература, јазик' започната од NIKA, 8 март 2007.

 1. ShiNinG`sTaR

  ShiNinG`sTaR The Chosen One

  Член од:
  29 јули 2007
  Мислења:
  82
  Допаѓања:
  1
  Учителката вика дека Вика не се вика Вика туку се вика Велика :)
   
 2. cacikr

  cacikr K@ŧ€ň©€ŧǾ

  Член од:
  4 јануари 2008
  Мислења:
  452
  Допаѓања:
  8
  Шесто шеесет и шет шишиња со швепс
  Женеселепезапарекаомувезалепак
  Којнапасетрева
  Штркот штрака со штракалката
  Карикатусистот карактеризира карактеристична карикатура со карактеристичен карактер
  Секој петок урда јадам
   
 3. Мачката

  Мачката Coca Cola Addict

  Член од:
  6 август 2007
  Мислења:
  581
  Допаѓања:
  6
  Се качило турче на криво крувче. :)
   
 4. Беверли Хилс

  Беверли Хилс

  Член од:
  1 јули 2008
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  76
  Петко пеш по патот оди, патот право в школо води :icon_lol:
   
  На NIKA му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Xfire

  Xfire forza juve!

  Член од:
  9 август 2008
  Мислења:
  6.694
  Допаѓања:
  1.102
  На врх брда врба мрда (не ја знам точно можи вака беше)
   
 6. NIKA

  NIKA F.B.I (Fausse Bonne Idée)

  Член од:
  11 април 2006
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  12
  Фала ви на сите!!!:back:
   
 7. Alen_001

  Alen_001 Недозволен тајтл, внимавај.

  Член од:
  25 февруари 2009
  Мислења:
  1.206
  Допаѓања:
  384
  Шест чаши свеж Швепс!!!:baeh:
   
  На NIKA му/ѝ се допаѓа ова.
 8. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.350
  Допаѓања:
  5.979
  Пролајало јаре :)
   
 9. devojka111

  devojka111 i'm real

  Член од:
  28 декември 2008
  Мислења:
  1.938
  Допаѓања:
  143
  Шест шарени шишиња швепс шиеа шесто широки шеширчиња.
  Петко плете плет,Петкоица меси леб,пушти Петре плет, за да јадеш леб
  Под пут,над пут пупка цветала
   
  На NIKA му/ѝ се допаѓа ова.
 10. bucio

  bucio Урбан индијанец.

  Член од:
  8 јули 2008
  Мислења:
  14.803
  Допаѓања:
  6.023
  Ај пробајте ја оваа неколку пати за да го видите резултатот:

  Седнало турче на криво крувче.

  или

  Секој петок урда јадам јас :).


  И најсериозната и најтешката на крај.

  Бел петел бела пепел преташе.
   
  На NIKA му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mr.White

  Mr.White

  Член од:
  20 јануари 2009
  Мислења:
  3.128
  Допаѓања:
  355
  ме превари ја сакав тоа да го напишам
  најзакон е,ја неможам 1 да го изговорам:pos2:

  Секој петок урда јадам:pos2:
   
 12. NIKA

  NIKA F.B.I (Fausse Bonne Idée)

  Член од:
  11 април 2006
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  12
  Прекрасни сте! Ви благодарам на сите!!! Многу ми помигнавте. Цел испит сум минала со ваша помош!!!:smir: Три кредити не се малку хахахаха....ако имате уште и се сетите...ќе ми бидат од голема полза...поздраввввв:salut:
   
 13. SOAD_f

  SOAD_f

  Член од:
  1 септември 2008
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  18
  Pu6ka pukna, patka padna:))))
   
 14. Тапетарот Петар

  Тапетарот Петар

  Член од:
  4 мај 2009
  Мислења:
  2.334
  Допаѓања:
  4.868
  ЦРНА ЧИПКА-БЕЛА ЧИПКА! ама пробај брзо :icon_lol:
   
 15. SV-Strange

  SV-Strange Sorcerer Supreme

  Член од:
  27 август 2007
  Мислења:
  3.604
  Допаѓања:
  366
  Немора на брзина, пробајте кажете го: "Издезодорансира ли се" :vozbud:
   

Сподели преку: