Бојан Велевски - Upside Down Comedy

Член од
16 февруари 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
:P Како сакаш мисли си ... И пак ми ги извртувате зборовите така да не коментирам веке на темава ... ЧАО :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.190
Поени од реакции
15.205
Го гледав во живо пред некој ден, и пријатно ме изненади, имаше добри моменти, али далеку е од нешто посебно. Не знам зашто го форсира тоа за мажи-жени толку, гледам погоре и ЛилиПруне123 постирала нешто слично, ептен е клише муабетот и воопшто не ми е смешно, иако другите се умираа од смеење...
Да, и на клипчињава е катастрофа, мора да престане да ги прави, и да става клипчиња од настапи, ова на ништо не личи, слично како Марјанчо...
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.578
Да, и на клипчињава е катастрофа, мора да престане да ги прави, и да става клипчиња од настапи, ова на ништо не личи, слично како Марјанчо...
Мене баш ми се смешни клипчињата. Си има некоја посебна харизма и убавина во нив. Барем не се исфорсирани ко на Марјан, туку ги прави со мерак.
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Ептен е добар според мене му ги гледав сите клипови не дека се кој знае што ама не се ни лоши Фејсбук и Автобус се така подобри
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.572
Поени од реакции
3.053
Mene ne mi e nesto posebno smesno poslednovo, onaka, ko random muabet vo drustvo e :)
Ama ima harizma covekot I zraci energija :)
 
Член од
5 јуни 2012
Мислења
41
Поени од реакции
22
:icon_lol: Мене ми беше доста смешно видеово. Добри случки, си се пронајдов во неколку . И ова да го осмислиш треба време свака част :cuc: труд си е труд, мора да се поштова ...
 
G

Geezer

Гостин
За да појдам кај овој на стенд-ап, треба да ми дадат едно 100 евра минимум и да изнајмат две жени за да ме гиликаат под мишка, додека му трае изведбата.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Пак замара женска му^... :D

Абе остај ние ќе го фалиме, доста од тебе
 
Член од
5 јуни 2012
Мислења
41
Поени од реакции
22
Според тебе ако сум женско и прикачам клипче одма сум му женска.Не сум му женска за твоја инфо али пратам станд уп во Мк (сите генерално) и сите ми се подобрени за разлика од почетокот. Дека темава е за Бојан затоа ги ставив клипчињата.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Ај сеа мора да навлегуваме...

Се регистрираш и првиот пост ти е во темава. Пишуваш во тема што е стара ~8 месеци (и тоа пост под пост имаш). Не си многу активна, и по некоја случајност дел од твоите ретки мислења на форумов ти се updates и новости за Бојан

Истото го правеше и со стариот акаунт (оној liliprune). Дури и ист датум на раѓање си оставила на двата :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom