Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.089
Поени од реакции
2.145
И стандард, крај на Јуни, Јули и Август, жив човек нема, освен ние, ненормалните. :icon_mrgr:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Sony WH-CH510 2200 ден. во Нептун.
Задоволен си од овие?
Јас ги зедов демек за работа, имаат ехо кога зборувам, почнаа да прават проблем кога се закачуваат на лаптоп се убив од барање не најдов зошто, на Viber/WhatsApp не префрлаат автоматски како примарен сорс иако е наместено и за нив и за другите.
Јас сум пишман оти ги зедов, скоро и не ги користам.
 
Член од
27 декември 2012
Мислења
28
Поени од реакции
4
Задоволен си од овие?
Јас ги зедов демек за работа, имаат ехо кога зборувам, почнаа да прават проблем кога се закачуваат на лаптоп се убив од барање не најдов зошто, на Viber/WhatsApp не префрлаат автоматски како примарен сорс иако е наместено и за нив и за другите.
Јас сум пишман оти ги зедов, скоро и не ги користам.
Па види тоа ти се баџет слушалки, имаат супер звук, бас и батеријата трае долго. Удобни се не паѓаат и би му ѓи препорачал на секому за слушање музика по дома во џим и сл. Едино за трчење не.. едноставно не им е тоа намената, трчаш и си ѓи слушаш чекорите. Ова твоево ми звучи повеќе на фабричка маана, може требало да ѓи замениш со друѓи. Ние цело друштво имаме и немаат гајле.
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
189
Поени од реакции
121
Abe kakvi slusalki imate za gym??
Da mi preporacate dobri da kupam
JBL TUNE 500BT, веќе две години и немаат гајле. Малце почна да се лупи внатрешниот материјал кај слушалката ама користени се секој ден. Плус беа на акција за супер цена кога ги земав, сега се 3000. Треба да ги сменам и јас ги гледав овие на Sony, моментално happy цена е 1900ден мислам.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Па види тоа ти се баџет слушалки, имаат супер звук, бас и батеријата трае долго. Удобни се не паѓаат и би му ѓи препорачал на секому за слушање музика по дома во џим и сл. Едино за трчење не.. едноставно не им е тоа намената, трчаш и си ѓи слушаш чекорите. Ова твоево ми звучи повеќе на фабричка маана, може требало да ѓи замениш со друѓи. Ние цело друштво имаме и немаат гајле.
Затоа прашав не познавам никој друг што ги има, не знаев дали се загрешени како модел, или само тоа парче.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.903
Поени од реакции
1.365
IMG_20221116_140430.jpg ovie gi koristam 4 godina od setec gi zedov 1800 denari so popust. Ubav bass vadat,ubo lezat na usite i drzat bateria. Idat sose polnac.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.903
Поени од реакции
1.365
IMG_20221119_173333.jpg
Земам трибулус,ги зедов од аптека ама многу ме тера на спиење исто како да сум на лексилиум :shok2: Спијам по 8 часа без да се разбудам. Дава доста сила на тренинг,побрз опоравак ама ова со спиењето смета малце. Дали и кај вас е истото или само кајмене е вака.
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
875
Поени од реакции
2.095
Почетник сум, сакам да почнам со вежбање гледав некои вежби со кетлбел.
Но не знам која тежина да ја изберам, колку кг би ми биле доволни како за скроз почетник ?
 
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Некој да препорача квалитетен Јутуб канал каде што би можел да се едуцирам најдобро за вежбање,кардио хиит и слично.
 
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Од што може да е болка во овој предел коски, 'рскавици итд?
1671130860857.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom