Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од ^Capo^, 26 јуни 2006.

 1. Jjj123

  Jjj123

  Член од:
  11 јуни 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imam okolu 75 kg i 165cm mi trebat da oslabam edno 8 9 kila vo dva meseci i da izvam stomacni predlog vezbi dieta ishrana?
   
 2. Macedonian97

  Macedonian97

  Член од:
  25 септември 2016
  Мислења:
  418
  Допаѓања:
  274
  И јас сакам порше за два месеци ама нема...

  Калориски дефицит, аеробен тренинг и full body тренинг искомбинирај си разгледај си на интернет и пичи теретана...
   
 3. Gjoroski

  Gjoroski Персонален тренер.

  Член од:
  14 септември 2009
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  878
  @Macedonian97 , полесно се прават стомачни :cool:
   
  На Macedonian97 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  3.252
  Допаѓања:
  2.005
  Важи, среќно
   
 5. Anonymousone

  Anonymousone

  Член од:
  23 ноември 2016
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  12
  Има некои промоции на протеини нешто?
   
 6. Macedonian97

  Macedonian97

  Член од:
  25 септември 2016
  Мислења:
  418
  Допаѓања:
  274
  Чим има промоции, значи има неквалитет или бавно се трошат суплементите и рокот им е при крај... Но во секој случај за нас се е добро како што сме без пари и какао да ни стават во кутиите би го пијале со сласт...
   
  На martin01 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. viliam5

  viliam5

  Член од:
  11 август 2017
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  6
 8. martin01

  martin01

  Член од:
  26 октомври 2016
  Мислења:
  968
  Допаѓања:
  513
  Vlozil trud, vreme, pari, treninzi ali genetikata mu e losa barem sprema mene. Tesni ramena, dolgi raci, los struk. :D
   
 9. viliam5

  viliam5

  Член од:
  11 август 2017
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  6
  Рацете и градите ок му се
   
 10. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.824
  Допаѓања:
  6.524
  Којзнае колку пилешко изел за таква трансформација.
   
 11. storm03m

  storm03m А.К.А Комплексаш

  Член од:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  89
  Имаш промоција во полео, мајпротеин е евтин 1120ден. Прошлиот месец пиев, сега го начекав scitec па тој го пијам али пак ќе земам од мајпротеин.
  --- Споено дупло мислење, 24 јуни 2019 во 14:33 ---
  Некој ашваганда да не користел, review да каже нешто?
   

Сподели преку: