Бодибилдинг суплементи

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Grd vkus i losa rastvorlivost. Grutki ostanuvat. Vkusot na vanila isto kako puding da pies i pena se praj. Iscurucen e dosta.
Предобар вкус имаше пред да сменат пакување сега е океј, обичен вкус не е нешто wow, но е премногу над онаа middle end протеини...
Го зедов протеинот и баш сега го пробав, во акцијата имаше само вкус од јагода.
Вкусот е добар, растворливост добра (во обично шише не клацкав ни 10 секунди се раствори), аминокиселинскиот состав малку мутав ми изгледа, али за парите е супер :)
Да важеше уште акцијата ќе си земев уште една тура за да имам до крај на годината :)
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.901
Поени од реакции
1.362
Го зедов протеинот и баш сега го пробав, во акцијата имаше само вкус од јагода.
Вкусот е добар, растворливост добра (во обично шише не клацкав ни 10 секунди се раствори), аминокиселинскиот состав малку мутав ми изгледа, али за парите е супер :)
Да важеше уште акцијата ќе си земев уште една тура за да имам до крај на годината :)
Odkako go smenaja pakovanjeto go nemam zemeno. Posledno go piev pred 8 meseci i bese dosta los. Probajtego od galvanize 100%whey,dobar vkus, rastvorlivost i sostavot e dobar. Denojve mozi ke go zemam od universal animal whey, dosta go falat.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
784
Поени од реакции
262
Здраво.. се одлучив за прв пат да земам креатин па истражував малку периодов. Читав дека монохидат и тоа Creapure е најквалитетен. Па ако може да ми каже некој кој од овие 3 е најдобар избор?
 

Attachments

Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.901
Поени од реакции
1.362
Здраво.. се одлучив за прв пат да земам креатин па истражував малку периодов. Читав дека монохидат и тоа Creapure е најквалитетен. Па ако може да ми каже некој кој од овие 3 е најдобар избор?
site kreatini ti se isti, plajkas samo firma.
Biko koj da go zemes nema da zgresis.
Samo gledaj da e sihroniziran.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.901
Поени од реакции
1.362

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
745
Поени од реакции
1.026
mislev na mikroniziran... se prefrliv na motorni masla ali nema gajle.
Gledaj da e vo prav, da ne e kako onaj na my protein isto ko sol da pies.
Автоматски споено мислење:


So ne me popraj, gleas sojmam pisano hahaha
Овој земи го да видиш дали е како сол
MVIMG_20200118_003413.jpg
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Biotech Creatine Monohydrate е според мене одличен и подобар цена--квалитет од овие што сте ги наброиле.
Ништо екстра нема да почувствувате ако е креапјур со екстра чистина.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
745
Поени од реакции
1.026
Biotech Creatine Monohydrate е според мене одличен и подобар цена--квалитет од овие што сте ги наброиле.
Ништо екстра нема да почувствувате ако е креапјур со екстра чистина.
ништо екстра нема да почуствуваш ако е биотеч, кажи конкретно кој креатин, колку грама и цена да видиме дали е подобар цена/квалитет?
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
476
Поени од реакции
863
Јас го пијам тој на олимп...евтин и двојно микронизиран. Мислам дека 250гр 400ден...имаше и 550гр 1000ден или900ден беше не се сеќавам.
 

nikucremo

Чкембари Битола !!!
Член од
23 февруари 2014
Мислења
112
Поени од реакции
325
го има некој пробано? (извинете ако некоj претходно го има постирано не сум видел)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
ништо екстра нема да почуствуваш ако е биотеч, кажи конкретно кој креатин, колку грама и цена да видиме дали е подобар цена/квалитет?
Не си ме разбрал, јас ти кажувам квалитетен и поефтин од креапјур, не ми треба мене, имам скоро се пробано и овој сооднос квалитет-цена ми е во топ 3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom