Бодибилдинг суплементи

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Одборјувањето започна

Уште 5 дена до стартот на големиот попуст по повод роденденот и новогодишните празници. Бидете така
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
232
Поени од реакции
162
Дечки здраво, сакам да ве прашам нешто што од поодамна ме интересираше. Имено, јас обично трчам или возам точак на долги дистанци , плус со нив комбинирам класични вежби како склекови, стомачни и слично. Вежбам во просек 3 пати неделно.
Сакам да знам дали би имал некоја корист од користењето на WHEY протеини после физичка активност? Дали може да ги користам протеините само после вежбање, кога би сакал на пример да превенирам оштетување на мускулите од големото нивно преоптоварување?
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
До 20%. Повеќе детали, сабота или понеделник рано наутро :)
чекаме ајде само да не е спакувано во пакети, подобро да има попуст на секој производ откако во пакет од мене предлог :) се поарчија овие ќе треба појачање за многу брзо :)
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Петок 13-ти. Стартуваме два дена порано со попустот, кој ќе страе како што е ветено, но не два дена помалку Цел месец, или до 15.01. следната година
Попуст до 20%. Како? Со секој купен производ во старт добивате 10% и ВИП картичка со која овие 10% ќе ги имате во текот на цела 2014 година. Со секој втор купен ист артикал, добивате 15%, а со секој трет купен ист артикал добивате 20% попуст. Или Nitro Pure Whey Gold од 2,2 кг кој е со редовна цена од 3.490 денари, го добивате по цена од 3.150 денари. За два такви производи добивате цена од 2.950 денари по производ, а за 3 ги добивате по цена од 2.790 денари. Сигурен сум дека имате пријатели по железо, со кои ќе се договорите кој е производот со кој би се почастиле за Новата Година Попустот важи и за порачка по телефон или интернет. Трошоците за испорака се на наша сметка. Среќен ден и викенд и убав шопинг.
www.herkules.com.mk
 

Biljbilj08

1987
Член од
19 ноември 2011
Мислења
698
Поени од реакции
312
Пиев Трибулус пред едно 8-9 месеци, 1 месец негде го пиев и оттогаш приметив дека почнаа акни и бубулици да ми искачаат и сеуште ми искачаат, можно ли е од трибулусот да ми се дешава ова ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom