Бодибилдинг суплементи

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Продавам Jack3d. Имам неколку дози испиено само, останати се уште 35-6 дози. Кој е заинтересиран нека пише пп ќе се договориме ;)

 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Имам вежбано и си подвежбувам онака за своја душа. Само досега додатоци никогаш, еве две недели правам комбинација глутамин креатин и разликата е уф ракетно гориво :icon_lol:, не дека некои големи мускули ќе направам ама како освежување се навистина освежувања во мојов живот :icon_lol:.
 

X3m

Титула по желба
Член од
20 јуни 2007
Мислења
445
Поени од реакции
177
Има ли некој искуство со порачување суплементи од странство преку интернет? Ме интересира начин на плаќање, додатни трошоци (поштарина, царина), од кој страни може да се порачува во Македонија, има ли лимит колку суплементи и сл...
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Каде можам да најдам superpump 250(мада забранет е овој) или max , низ Скопје?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Го држи ли некој во Македонија?
Гледам Гет Реди се подновиле, и скоро сите нови производи им се од Scitec Nutrition. Прашај ги преку фејсбук, би требало да ти вратат.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Дали некој ги има користено овие аминокиселини и дали се добри?
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Што очекуваш од нив ?

Како и за се останато, подобри резултати. Во процес сум кога топам масти и градам мускули.

Ајде ќе го проформулирам прашањето, дали некој ги користел, за што ги користел и дали има резултати? - Ако сакаш одговорими.

+ секако планирам да ги земам во комбинација на Глутамин.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Како и за се останато, подобри резултати. Во процес сум кога топам масти и градам мускули.

Ајде ќе го проформулирам прашањето, дали некој ги користел, за што ги користел и дали има резултати? - Ако сакаш одговорими.

+ секако планирам да ги земам во комбинација на Глутамин.
Zemi cist protein i ke bides dobar,pazi kalorii i namali na jh 40/40/20 ratio ;)
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Како и за се останато, подобри резултати. Во процес сум кога топам масти и градам мускули.

Ајде ќе го проформулирам прашањето, дали некој ги користел, за што ги користел и дали има резултати? - Ако сакаш одговорими.

+ секако планирам да ги земам во комбинација на Глутамин.
До сега имам пробано 3 вида амино. Леутор, Екстенд, и 5050 БЦАА. Искрено само со првите приметив некоја разлика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom