Бодибилдинг суплементи

Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.911
Поени од реакции
1.378
@martin01 од кои причини ON whey е најбоље?

Прашувам од љубопитност, која е разликата помеѓу ON whey и останатите whey протеини, некои дури што содржат 25гр протеин на дозерка, се во исти или поголеми пакувања, а со помала цена? Не е малку преценет овој?
kvalitetot. ne e samo vo edna dozerka da sodrzi max protein tuku samiot kvalitet na proteinot da e dobar. znaci dobro da se rastvora,da ne se zgrutcuva,da se pie i so 100mll mleko ili voda bez da ti pravi tegovi,da nemas gasovi,ne te tera na mokrenje,ne osejkas blazina posle pienjeto na proteinot,samiot aminoliselinski sostav da e dobar....seto ova go imas vo ON i zatoa e najdobar na pazarot. go imam i od scitek whey 100, mnogu e blag,me tera na mokrenje i posle pienje osejkam blazina vo ustata. znaj i da prvi grutki....go zedov od 1kg i my protein,nemat sporedba so ON. zato ON e 4500denari momentalno.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.541
Поени од реакции
9.095
Pro tip: Искини го на парчина плус 5 мин ако имаш проблем со стекот јас го правам со сенф, сол, чили и пипер го оставам 3 до 4 часа и сочен е и по 3 до 4 дена...
За да остане меко и сочно месото потребно е откако ќе се извади од фрижидер да отстои барем пола час или до 1 час на собна температура пред подготовка. Златно правило на кулинарството.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Што цена Gold? Добар вкус е овој double chocolate?
Класика чоколадо вкус, најмногу ми одговара. Инаку, 6.990 ден вреќа плус тие другите ствари ми ги пратиле гратис.
 
Член од
18 септември 2017
Мислења
35
Поени од реакции
74
Класика чоколадо вкус, најмногу ми одговара. Инаку, 6.990 ден вреќа плус тие другите ствари ми ги пратиле гратис.
Од каде го нарача? гледам на полеоспорт 7.900 ден е на попуст
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.893
Поени од реакции
10.517

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Член од
28 јули 2018
Мислења
119
Поени од реакции
172
Ако може да ми препорачате продавница и каков протеин изолат да земам? Фала.
Не ти треба изолат не фрлај пари без потреба, земи слободно концентрат.
nolimit.mk
hardcoreshop.mk
malenasupplements.mk
polleosport.mk
Првиве имаат подобри цени за разлика од polleo.
 
C

californication

Гостин
Dobar e ovaj whey na samurai ?
Gledam namalen od 3990 na 2990
A isto i za ovaj nekoj nov whey na Azgard mislam bese 2500 2kg
Ima nekoj zemano ili da ne si frlam parite na ovie
 

Kajgana Shop

На врв Bottom