Бодибилдинг суплементи

Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Одамна немам видено што и каде има, дадете предлог за веј и од каде да земам. Без нарачки, утре да идам и да земам пр. каде можам
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
646
Поени од реакции
128
Мислење за ова ЕАА? Сакам да купам, па наидов на оваа промоција. Некако ми се гледа доста поефтина за разлика од дфуги производители.
 

Attachments

Член од
22 септември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
64
Супер се, само овие содржат и кофеин, ќе ти даде и дополнително енергија за време на тренинг. Јас последниве што ги земав се од PBC на IronMax, мислам дека 500гр беа околу 1300ден (15гр за време на тренинг и имаш за едно 35 тренинга).
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
646
Поени од реакции
128
Супер се, само овие содржат и кофеин, ќе ти даде и дополнително енергија за време на тренинг. Јас последниве што ги земав се од PBC на IronMax, мислам дека 500гр беа околу 1300ден (15гр за време на тренинг и имаш за едно 35 тренинга).
До сеа сум земал BCAA 2 пати, немам искуство со ЕАА. Ама како што разбрав подобар избор се ЕАА, затоа и сакам да земам од нив.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.823
Поени од реакции
8.724
Останат Данабол комплет паковање 100 таблети од MultiPharm healthcare за продавање 50 евра
Метанче, а?
Ај белким ќе го продадеш додека не ти избришат постот :D
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
745
Поени од реакции
850
Метанче, а?
Ај белким ќе го продадеш додека не ти избришат постот :D
момак моја тема е јас ја имам основано(напишано) и нигде нема правила што смееш да купуваш и продаваш
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.579
Поени од реакции
6.881
момак моја тема е јас ја имам основано(напишано) и нигде нема правила што смееш да купуваш и продаваш
демек твоја тема твои правила
иначе знам дека е забрането за вакви работи да се дискутира па ваљда и огласов не е ок иако е голема глупост според мене зашто подобро е да се има од каде да се едуцираат почетници


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
745
Поени од реакции
850
демек твоја тема твои правила
иначе знам дека е забрането за вакви работи да се дискутира па ваљда и огласов не е ок иако е голема глупост според мене зашто подобро е да се има од каде да се едуцираат почетници


Sent from my iPhone using Tapatalk
Знам смешно е 21век да се гледа табу на стероиди треба дискусија да се води а за правилата што да ти кажам бедно
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.921
Поени од реакции
3.612
Ај малку дигресија... :D


Има ли некој пробано од ова?
Бренд, продукт... било што...
1618323482340.png
 
Член од
14 мај 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Каде може да се набави оригинален ON Gold Standard протеин во Мк и кој вкус би го препорачале.
Ви благодарам
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.457
Поени од реакции
938
Каде може да се набави оригинален ON Gold Standard протеин во Мк и кој вкус би го препорачале.
Ви благодарам
Od hardcoreshop.
Odlicen vkus ima cokolado, mnogu malku sejkeri. Pies i uzivas bez da osejkas blazina vo ustata odkako ke ja ispies dozata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom