Бодибилдинг суплементи

Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
Ако сака некој имам едно паковање rad-140, 100 таблети од по 10мг. Го земав за мене, али поради повреда ќе правам операција и не смеам да вежбам до крај на годинава, за детали ќе се договориме во пп.
Поо, се надевам нешто не е сериозно. Со помин нека е. Шо чудо е ова?
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
189
Поени од реакции
121
Ако сака некој имам едно паковање rad-140, 100 таблети од по 10мг. Го земав за мене, али поради повреда ќе правам операција и не смеам да вежбам до крај на годинава, за детали ќе се договориме во пп.
Која фирма е? Ај пиши ми инфо во порака. Поздрав
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Кој мултивитамински комплекс е најдобар, колку апчиња има и која му е цената?
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Полека со шиткање анаболици/SARMS по форумот.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Некој што го користел веј протеинот на Scitec и Muscle Pharm да каже збор два за вкус, растворливост..?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Вршат испорака на суплементи сега бе?
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
Вршат испорака на суплементи сега бе?
Ако мислиш на домашните дистрибутери да вршат, итоа си најдоја одлична прилика да си ги исчистат залихите преку онлајн продажба. Колку што сум запознаен со ситуацијата, нема да има нов принос на роба до крајот на вонредната состојба односно дозвола за отварање на границите.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Ако мислиш на домашните дистрибутери да вршат, итоа си најдоја одлична прилика да си ги исчистат залихите преку онлајн продажба. Колку што сум запознаен со ситуацијата, нема да има нов принос на роба до крајот на вонредната состојба односно дозвола за отварање на границите.
Да, на домашните мислев. Тоа е тоа дечки, продолжуваме олдскул, јајца главен извор на протеин :)
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Неможам да ве разберам во неколку работи.
1. Тврдите дека Трибулусот е Ок само како пост циклус терапија и кај возрасни?! Кај се останато е фрлање пари и игра улога само во зголемување на'либидо'?!
2. Ги советувате сите да бегаат од гејнерите како вампири од крст, а од друга страна им давате школо како самите да си 'направат' топ гејнер?!
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Неможам да ве разберам во неколку работи.
1. Тврдите дека Трибулусот е Ок само како пост циклус терапија и кај возрасни?! Кај се останато е фрлање пари и игра улога само во зголемување на'либидо'?!
2. Ги советувате сите да бегаат од гејнерите како вампири од крст, а од друга страна им давате школо како самите да си 'направат' топ гејнер?!
Сметам дека е океј да се користи при дефицит на калории а не се користат лекарства т.е допинг. Во секој друг случај мислам дека трибулусот нема некаква улога на тестостеронот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom