Бодибилдинг суплементи

Член од
7 јуни 2017
Мислења
21
Поени од реакции
5
Што марка креатин монохидрат ќе ми препорачате да земам? Optimum nutrition или Dymatize? Или некоја по добра да ми предложете?
 
Член од
13 септември 2018
Мислења
32
Поени од реакции
5
Што марка креатин монохидрат ќе ми препорачате да земам? Optimum nutrition или Dymatize? Или некоја по добра да ми предложете?
Dymatize имам пиено и можам да кажам дека е добар за друг незнам.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Ја земав со вкус на чоколадо, растворливоста му е ок и има бољи укус од my protein.
Да знаеш дека и јагода им е добар, немаше чоколадо вчера кога го купував, инаку добра му е растворливоста и ок е вкусот.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
@Кеплер работи денес Полео?
На страната вика дека работи до 18часот.
https://polleosport.mk/prodazhni-mecta-i-kontakti

Само онлајн мора да го купиш ако одиш по протеинот, во продавница не го даваат попустот. Плати си го онлајн и оди само да го подигнеш, или може да одбереш тие да ти го достават, без пари е доставата овој пат.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
На страната вика дека работи до 18часот.
https://polleosport.mk/prodazhni-mecta-i-kontakti

Само онлајн мора да го купиш ако одиш по протеинот, во продавница не го даваат попустот. Плати си го онлајн и оди само да го подигнеш, или може да одбереш тие да ти го достават, без пари е доставата овој пат.
Фала за второво, ќе тепав пат за џабе. :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Фала за второво, ќе тепав пат за џабе. :D
Епа јас заборавив онлајн да нарачам и монохидрат и кога побарав таму ми кажаа по редовна цена, така дознав дека попустот е само ако купиш онлајн и тоа да платиш со картица ако одиш сам да го земеш или ако плаќаш на врата на доставата може и со кеш.
 
Член од
1 април 2014
Мислења
218
Поени од реакции
23
nekoj dobar testosteron ? i so koj drug suplement moze da se kombinira ?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
nekoj od ovie sto gi ima vo polleo,pbc .. ?
Гледај да има 90% стероидни сапонини оти ги има и со 60%.
Ако си под 30 год голем бенефит нема да имаш. Тоа за трибулус, а тестостеронот како што праша е сосема друга приказна, спаѓа во тие недозволените средства и не треба играње ако немаш познавање од ендокриниот систем.
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
nekoj dobar testosteron ? i so koj drug suplement moze da se kombinira ?
Нема добар легален тесто-бустер. Може да подигнеш процент на природен тестостерон за некој 1-5% но тоа е сепак премногу малку за да осетиш голема разлика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom