Бодибилдинг суплементи

Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
Ами дај отворете барем трафика за суплементи во битола:cool: Сегде ве има само во битола не. :LOL:
Кај нас во Пелагонискиов регион слабо сите ги има, се само Полошки и Скопски регион... Мислат кај нас куповната моќ е слаба :P:D:lolzz:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
Кај нас во Пелагонискиов регион слабо сите ги има, се само Полошки и Скопски регион... Мислат кај нас куповната моќ е слаба :P:D:lolzz:
Крена куповната моќ во тој дел, се плати тутунот, Кромберг и Шуберт слушам џермански плати ви дале, Гентерм не можи да најде вработени, Дрекслмајер исто :)
 
Член од
25 декември 2011
Мислења
404
Поени од реакции
185
ON слаба растворливост? Јас кога го пиев не ни имаше потреба да го мешам, сам се раствараше :icon_lol:
Јас сега го пијам ОN gold standard Whey - чоколадо, земен од NoLimit продавница многу слаба растворливост‚ морам со блендер да го мешам иначе јок.(го растворам во млеко)
Се надевам не е некое гомно, можда го чувале не согласно правилата‚ ми изгледа како оригинал ама тоа е то, раствроливост катастрофа, не би земал втор пат барем од нив.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.911
Поени од реакции
1.378
Јас сега го пијам ОN gold standard Whey земен од NoLimit продавница многу слаба растворливост‚ морам со блендер да го мешам иначе јок.
Се надевам не е некое гомно, можда го чувале не согласно правилата‚ ми изгледа како оригинал ама тоа е то, раствроливост катастрофа, не би земал втор пат барем од нив.
mu
Јас сега го пијам ОN gold standard Whey - чоколадо, земен од NoLimit продавница многу слаба растворливост‚ морам со блендер да го мешам иначе јок.(го растворам во млеко)
Се надевам не е некое гомно, можда го чувале не согласно правилата‚ ми изгледа како оригинал ама тоа е то, раствроливост катастрофа, не би земал втор пат барем од нив.
muscle pharm combat whey e vrv, rastvorlivost solidna i dobar vkus, da go pies i da uzivas. i od biotech i scitec se super a ostanative samo reklama.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Не знам што сте земале, јас 4 години пиев Gold Standard на ON, растворливоста му беше врв, не се осеќаше ниедна грутка.
 
Член од
18 ноември 2017
Мислења
26
Поени од реакции
0
Ако може да ми кажете за овој whey protein на Scitec дали е добар,квалитет,искуства итн.И колку време ќе ми трае 920гр.Поздрав
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.911
Поени од реакции
1.378
Ако може да ми кажете за овој whey protein на Scitec дали е добар,квалитет,искуства итн.И колку време ќе ми трае 920гр.Поздрав
kvaliteten e i se prodava godini unazad. 900 grama za 2 nedeli. Lesno se mesa i ne se zgrutcuva.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Whey proteinot mi e problem
I nemozam bas da si go dozvolam ,a toa e osnovno nesto za vezbanje u teretana :unsure:1800denari za 900gr za dve nedeli
Веј протеин не е основно за вежбање...не знам од кај тој заклучок.
Првиот прашкаст веј протеин е измислен околу 1950та, првите стероиди околу 1930тите.
Eugene Sandow умрел 1925та, пред двете да ги измислат, и еве го на фотка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom