Блиц Canon Speedlite 270EX II

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Блиц Canon Speedlite 270EX II нов ,воопшто не користен.
За цена и информации на тел.070 282 515

--- надополнето: 25 ноември 2013 во 17:48 ---
 

Kajgana Shop

На врв Bottom