Блам држава

Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
and so the story goes....


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Друже, ти да не си уфрлен овде? ;) Ако не си почни да играш покер:ROFLMAO:
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Која циркузијада човече! Се испазари за казната и оп се појави, температура имал. Поминаа 48 часа без да му се знае траг,ќе се јавеше да се пријави по распишувањето на потерницата. Колку не прават малоумни!
Банана држава! Банана луѓе! Ваков систем гласаат милион народ на избори. Ми се гади!
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Лелелел луѓе го гледам видеото, новинарот му вика Господине Мијалков, тука сте ? И овај да тука сум, уствари да еве сте гледам дека сте во Скопје :pos:
Во бегство бевте ? Ммм, не ...
И овај, ами цела полиција ве бара, ааа да сабајле разбрав хахахаххахдај бе нека ја изгасни некој сијалицата во државата доста е.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.126
Поени од реакции
35.063
ХАХАХАХАХАХ САМО СМИРЕНО ДЕЧКИ СЕ Е ПОД КОНТРОЛА, МАЛКУ СЕ УСПАВ ДЕНЕС.

КАКИ КУРАЦ ТУРСКИ СЕРИИ, ИНДИСКИ СЕРИИ, ЗАДРУГА И ПАРОВИ, ОВА Е ПРАВОТО СРАЊЕ, ОВА СЕ ДРАМИТЕ, ЗА ОВА ЖИВЕЕМЕ, ЗА ОВА СТАНУВАМЕ СЕКОЕ САБАЈЛЕ.

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА УБАВИОТ ЖИВОТ ШТО НИ ГО ПРУЖАТЕ.

:love:


saso-mijalkov-sjo-324432-e1501343644596.jpg
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Да не испадне дека се пувам, ама денеска на сите што ми се јавија со досетки им реков дека можеби и не е избеган, него чека момент.
Е сега ќе се види чија мајка црна волна преде, не е Сашо Гвујо, допрва ќе биде Блам Држава ;)
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.899
Поени од реакции
17.539
Свестете се луѓе каде живеете, како ве ебат јавно и без пардон еј, вие се смеете уште. Вакво нешто да се случува во друга држава веднаш ќе се наполнеа плоштадите со луѓе, еј каков секс ни прават и уште ќутиме.
Дебили од народ.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom