Битола

Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Во Логоварди.
И тоа со подновен воздухопловен парк.ЦЕСНА :P (Ако не си знаел,јас вака ко по информиран).Дека од ПП не за друго :P

Иначе како помина вчера ФБ забавата со Сашо Ставрев? :))))
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
И тоа со подновен воздухопловен парк.ЦЕСНА :P (Ако не си знаел,јас вака ко по информиран).Дека од ПП не за друго :P

Иначе како помина вчера ФБ забавата со Сашо Ставрев? :))))
лол сашо ставрев правел забава :tapp::tapp: ќе се отепам
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Вечерва бев битола...лел колку го обожавам градовввв :back: при првата можност се селам во него ..ни скопје ни прага не можат да го заменат :*
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Ако се селам да живеам некаде на друго место во македонија сигурно ке ја изберам Битола. Мислам дека во Македонија барем според мене е нај ЕТНИЧКИ чист град, карактер на луѓе - подобро здравје, а чаршија да излезеш и да не се вратиш никогаш.

Ако можам да бирам одам да станам Чкембар уште утре:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

И не се лижам озбилно го мислам тоа:pos2:
 
Z

ziko bt

Гостин
на кој да му се лижиш секој си има свое мислење а за то етнички чист град има и почисти од битола ама не се проблем овие шо се другите припадности а за чкембар да можеше ке почекаше до недела за утре нема утакмици на Пелистер:smir:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
:vozbud: Леле забавите на АКТО почнаја.
Искрено лудница ми се. Посебно локациите шо ги коростат.
Вечерва пуштаја музика во Висаж :pos: .
Иначе петок ке има Журка во воз (Скопје- Битола) од 14:30 часот.
Штета шо нема да можам да одам. :smir:
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
AKTO e super rabota , Visage probudi spomeni iako nemase kislorod vnatre . ama sepak odlicno da se vidat istite surati od godini nanazad
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
незнам шо му се издешава на луѓето шо ја праеа фонтаната.
пес е. нема никаква композиција , никаква замисла , само набапкано работи некои.
wtf?
 
Z

ziko bt

Гостин
озбилно за џабе споебани пари еееј 700 и кусур илјади евра шо работи можеа да напрат со тие пари ама ако се гледа во скопјето колку пари се исфрлени за споменици нашето и не е толку лошо
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.861
Поени од реакции
7.243
еве уште едно клипче со слики од БИТОЛА
:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom