Битола

Член од
30 јуни 2020
Мислења
1.308
Поени од реакции
5.113
Баш обратно би требало да ви биде, зш со вакви резултати на овие избори оваа централна власт не тера долго.
Стои тоа, но на северџаните не му останува многу т.е. НИШТО друго освен да ги добијат СК и Битола. Дококлу изгубат еден од тие два градови отиде јабана владата за 6 месеци до година дена макс, може и поскоро (ако така свирнат од Калето).
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.744
Поени од реакции
13.932
Знае ли некој кога е првиот автобус од Битола за Скопје и кој е последниот од Ск за Битола?
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
695
Поени од реакции
1.215
И Ловечка како Копанки замина во неповрат, а баш сакав некој од наредните викенди да ја посетам, дали се работи за саботажа или случаен инцидент никој нема да разјасни.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
571
Поени од реакции
830
И Ловечка како Копанки замина во неповрат, а баш сакав некој од наредните викенди да ја посетам, дали се работи за саботажа или случаен инцидент никој нема да разјасни.
Шо се деси?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
12.192
Поени од реакции
19.946
Земјотрес 09.01.2022/ 22:43 ч


zemjotres.jpg zemjotres-1.jpg

Битола
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom