Битола

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Член од
5 март 2018
Мислења
14.896
Поени од реакции
16.204
20200704_225503.jpg
Од утре кафето поскапува на Широк Сокак, осеќајте се како Венеција да сте :D
#домасиедома
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.530
Поени од реакции
34.792
Utre gradonacalnickata ke vi izleze na press " vladata predvodena od SDSM gi vlozi site napori mesto vie da odite vo Venecija, Venecija vi ja donesovme doma" :icon_mrgr:

P.S. kajce dan trebit:sneaky:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.896
Поени од реакции
16.204
Срамота е ова, јас живеам во центар и буквално потоп се дешава веќе години наназад, шахтите се затнати, водата нема кај да оди,ако е во центар вака можам да замислам на другите места како е, потоп
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.820
Поени од реакции
7.113
Убоо е ќутете на овај клетотилак и простоклук пак не врвиме лошо оти треба да не земи и упм однеси

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.820
Поени од реакции
7.113
Еј ќутете ќе умри некое магаре, на вестите кажаа за Битола, ја немаат спомнато од земјотресот ко беше 94 :)
Не се радвај за џабе ова само оти има избори после пак ќе биди по старо не се секирај дури не мани кометата ништо нема да биди

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Срамота е ова, јас живеам во центар и буквално потоп се дешава веќе години наназад, шахтите се затнати, водата нема кај да оди,ако е во центар вака можам да замислам на другите места како е, потоп
Подобро е :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Utre gradonacalnickata ke vi izleze na press " vladata predvodena od SDSM gi vlozi site napori mesto vie da odite vo Venecija, Venecija vi ja donesovme doma" :icon_mrgr:

P.S. kajce dan trebit:sneaky:
Само ако е бесплатно :icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.896
Поени од реакции
16.204
Хаха,дома не знаевме како да се испонашаме кога слушнавме Битола на вестите :ROFLMAO:

Инаку ете одма пишаа од СДСМ дека на терен се службите за справување со поплавата,спијте мирно :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Подобро е :icon_lol:
Автоматски споено мислење:


Само ако е бесплатно :icon_lol:
Кај живејш ти, на дулије :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom