Битола

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од devilbt, 23 април 2005.

 1. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.769
  На Кико Д., ckembarbtt и Huddle им се допаѓа ова.
 2. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.826
  Допаѓања:
  8.438
  Многу вистина во неколку минути. А овие со полигонот шо го барат нека се скријат во некоја дупка, во нивно време се затвори полигонот.
  Рековме многу пати, сите пари шо ги имате украдено во аптека да си ги дајте и едните и другите
   
  maxer, Krstev, Huddle и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.769


  Имаме план, знаеме како треба, само дајте ни шанса... и повеќе од шанса добивте, е сеа шо покажавте е прашање.

  Истите хохштаплери мамето мамино му го плачат на Битола уште од Југославија, штом битолчани ќутат изглеа им е се погодено.
   
  На Krstev му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Roy Fokker

  Roy Fokker

  Член од:
  26 септември 2012
  Мислења:
  5.908
  Допаѓања:
  4.090
  на устата јаки сме ама сепак треба повеќе акција во реалниот живот, со фб статуси ниедна војна не се добила ниту ќе се добие
   
 5. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.826
  Допаѓања:
  8.438
  Сите училишта имат струја за втора смена?
  Ако е така, секоја чест, каков подвиг :aplauz::pijanco:
   
  На Krstev му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.769
 7. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.826
  Допаѓања:
  8.438
  IMG_20180927_113845.jpg
  На ова налетав на уред.
  Можи помизерно?
   
  На Krstev му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  25.305
  Допаѓања:
  29.699
  то е
  ќе дојдат и они у Скопје и ќе станат луѓе, немај гајле
   
 9. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.769
  Веќе се во Скопје, колеги се со Миле Јанакиески во Пелистерка.
   
  На Krstev и Beric Dondarrion им се допаѓа ова.
 10. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.769
   
  На ckembarbtt и Krstev им се допаѓа ова.
 11. maxer

  maxer

  Член од:
  17 јануари 2014
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  770
  Дали се вистина муабетите што кружат низ градот дека ја затвориле Стопанска Банка - Битола?
   
 12. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  462
  Абе остај Стопанска ,3 кафичи затворија во не цел месец ,шо се дешава со градо почна страв да ме фаќа...
   
  На Не-го-знам му/ѝ се допаѓа ова.
 13. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.255
  Допаѓања:
  3.388
  ... ами не е чудно, то е домино ефект - СЈО го чешла Камчето, па оди во Пелистерка АД Скопје која преку ТИМОХ ДОО Скопје има акции во Стопанска Банка Битола цели 21,85% , шо е тука нејасно :toe:
   
  На Не-го-знам му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Roy Fokker

  Roy Fokker

  Член од:
  26 септември 2012
  Мислења:
  5.908
  Допаѓања:
  4.090
  членот запраша дали е затворена.............и затворена е ??
   
  На Не-го-знам му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.826
  Допаѓања:
  8.438

Сподели преку: