Битола

Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Кај 12 часот имаше полициски сирени кои брзаа кон центарот и се создаде паника, знае некој точно што се случваше?
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Apparently Драги Рамбо го апселе...
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.873
Поени од реакции
7.257
Plus pak pustija DECA da go palat muzejot na albanskata azbuka vojna ke naprat za da si go spasat gazot mameto nivno !

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.048
Поени од реакции
6.655
за апсењето ништо нема,само кратка сторија по порталите.............
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.294
Поени од реакции
5.495
Ќе гo пуштaт , немa гaјле тoј. Амa спoред тaјмингoт пaк е нештo пoлитички пoврзaнo.
Демек сегa oткријa хехе.
Абе Циркуз држaвa.
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Во 12 години владеење на то џуџето кичевско не му текна центарот да го среди , цел е дупки длабки :mad:
 
Член од
4 март 2017
Мислења
58
Поени од реакции
28
Луѓе ја сум од Велес ама ја обожавам Битола и идам често. За жал гледам дека од велеград се претвори во село. Влезот на Битола од кај Прилеп е жива мизерија. Колата парче ја праиш. Има ли мозок некој таму шо е одговорен? Град на конзулите, град на еснафот, на уметноста на културата... Кога влегуеш мислиш на пластичарската улица у Скопје си... штета
 
Z

ziko bt

Гостин
Луѓе ја сум од Велес ама ја обожавам Битола и идам често. За жал гледам дека од велеград се претвори во село. Влезот на Битола од кај Прилеп е жива мизерија. Колата парче ја праиш. Има ли мозок некој таму шо е одговорен? Град на конзулите, град на еснафот, на уметноста на културата... Кога влегуеш мислиш на пластичарската улица у Скопје си... штета
Со огласот што Општина Битола го објави пред два дена, се бараат понуди за снимање и монтажа на документарен филм под наслов “Развојот на Битола 2005 – 2017 година”.
Шојма нејасно?:icon_lol:
 
Член од
4 март 2017
Мислења
58
Поени од реакции
28
Развојот може математички и у негатива да оди
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.769
Поени од реакции
21.179

Kajgana Shop

На врв Bottom