Бизнис план

Член од
20 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
3
Има ли некој во македонија што изработува бизнис планови (за помали бизниси) за пристојни цени.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
13
Поени од реакции
1
i mene mi treba biznis plan da vlozam do kaj 10k evra ako ti e dobar bi ti platil za ideata
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Kажи си поштено , за предмет у средно ми треба :D Вакви сега гледам почнале секаде да бараат. Во тој куп средни школи , влегува и медицинското , а зошто , враг ги знае ! :)
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
3
Kажи си поштено , за предмет у средно ми треба :D Вакви сега гледам почнале секаде да бараат. Во тој куп средни школи , влегува и медицинското , а зошто , враг ги знае ! :)
Абе за у средно сам ќе си ја направев :)
 
Член од
23 април 2013
Мислења
22
Поени од реакции
5
Abe daj stvarno nekoj neka dade nekoja ideja, nemam poima za sto da pisuvam biznis plan, i mene za u sredno mi treba, sea ja ispecativ tetratkata, treba da popolnam 33 strani, a nemam nikakva ideja..
 
Член од
23 април 2013
Мислења
22
Поени од реакции
5
Да барав по интернет, го најдов и јас ова и уште некои други, ако не најдам нешто друго ќе го напишам ова... мене ми требаше некоја идеја за некој друг бизнис (т.е како да ми се вика бизнисот и сл.) .. во секој случај фала ти :)
 
A

Antigona

Гостин
Да барав по интернет, го најдов и јас ова и уште некои други, ако не најдам нешто друго ќе го напишам ова... мене ми требаше некоја идеја за некој друг бизнис (т.е како да ми се вика бизнисот и сл.) .. во секој случај фала ти :)
Еве ти и друг бизнис план

http://www.finasistent.rs/businessplan_recyclingplants.pdf
 

Kajgana Shop

На врв Bottom