Бесплатни игри (промоции и понуди)

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
311
Поени од реакции
310
не се гага игри, али GOG за петтиот роденден турија тон попусти по игрите, нешто од моите фаворити
The Witcher: Wild Hunt
Thronebreaker
Darkest Dungeon
XCOM: Enemy Unknown Complete
Heroes сите делови, Torchlight 2, Pathfinder, Planescape Torment... ама не ги туриле последната од XCOM и Baldur's Gate 2, пошто... пари.
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
311
Поени од реакции
310
Rabbids Coding гага на Ubisoft. Прашање на време е до кога компанииве ќе вадат свои платформи.
 
На врв Bottom