Бесплатни игри (промоции и понуди)

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
138
Поени од реакции
127
Star Wars Galaxies Complete Online Adventures
1. Ja симнувате играта од торент или кадешто ја има пошто е бесплатна.
2. Се регистрирате на линкот у наслов, и со тој user и pass влагате у играта.
Јас ја играм од далечната 2004 година. Во 2010 ги затворија официјалните сервери но играчите си платија свој сервер кој работи веќе 10 години. Уживанција, убава на изглед и нее захтевна.
 
На врв Bottom