Бесплатни игри (промоции и понуди)

Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.918
Поени од реакции
5.471
Ubisoft ја дели Far Cry 3 бесплатно за PC!


 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.918
Поени од реакции
5.471
Да ти ебам, пред два месеци ја купив WD2, додуша на попуст ама сепак платив нешто :(
Иaко симнав премногу фри игри периодов од Епик, сепак оваа ќе ја скокнам.
Ја изиграв малку на PS4, и некако не ме влече да ја продолжам. Интересна е, поопширна од кецот, ама мене кецот ми имаше поинтересна приказна.
Тројката што треба да излезе скоро, мислам дека ќе биде најдобрата од сите.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.147
Поени од реакции
29.099
Иaко симнав премногу фри игри периодов од Епик, сепак оваа ќе ја скокнам.
Ја изиграв малку на PS4, и некако не ме влече да ја продолжам. Интересна е, поопширна од кецот, ама мене кецот ми имаше поинтересна приказна.
Тројката што треба да излезе скоро, мислам дека ќе биде најдобрата од сите.
Јас па обратно, малку го поиграв кецот, не ме бендиса, двојката ми беше баш онака кежуал, не се фокусира не приказна но има интересна, шарена околина, порафиниран гејмплеј од кецот.

Тројката ќе биде многу добра верувам, слична е по гејмплеј што гледам по видеата со двојката, но самото тоа што е сместена во Лондон ја прави поуникатна, ретки се таквите игри што имаат дејствие надвор од амерички или генрички амерички град.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
9.798
Поени од реакции
10.527
Rocket League е бесплатна на Епик (до 23ти октомври), и ако ја земете, даваат и купон од 10 евра кој може да се искористи до 1ви ноември. Сите детали на линкот подоле.

 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.918
Поени од реакции
5.471
SEGA има еден тон попусти и бесплатни игри по повод 60 год. од постоење.

Check it out!

 
На врв Bottom