Бесплатни апликации (ограничено време)

Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Да имам секако, потоа одам на иксбокс, внесувам датум на раѓање и таму што бше и ми јавува некој ерор код 80154002
Сакаш да промениш податоци? Можно е да има некој проблеми а мислам и дека е среден тоа проблем со последниот апдејт.Види и преку компјутер на http://www.xbox.com/ исто можеш.
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Сакаш да промениш податоци? Можно е да има некој проблеми а мислам и дека е среден тоа проблем со последниот апдејт.Види и преку компјутер на http://www.xbox.com/ исто можеш.
Uh oh... that shouldn't have happened.
It appears you've found a glitch in the system.
date:4/27/2014 10:31:16 PM
code:EEEEEEEE80154002
s:nxK0zXGOUtkUVLQbBEJP0g==
id:516944f5-a1d2-4c4d-8768-69cf94bccc18
req:a6f85188-bd88-49b6-b3d7-f19d1fe239c8

ова ми го јавува на страната на икс бокс како со 8-цата така и со 8.1, како од мобилен така и од компјутер....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom