Берза за книги! (купувам-продавам)

Член од
9 септември 2021
Мислења
10
Поени од реакции
0
Здраво,

Продавам книги, тие што се на сликата.
Тие на Ју Несбе по 270 денари, Неточка Незванова 100 денари, останатите по 230 денари.
 

Attachments

Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.053
Поени од реакции
863
Некој да не има книга од Вацлав Смил за продавање?
 
Член од
18 август 2021
Мислења
25
Поени од реакции
24
Продавам стручна медицинска литература.
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom