Београдски Синдикат

С

Спенсер

Гостин
Ѕверови... :vozbud:

Имаат доста јаки траки...
итн итн...
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.943
Во групата објавувајте линкови од вашите омилени хитови од балканската музичка група Београдски Синдикат.

Сите сте добредојдени!!

Како за почеток од мене повелете :
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.754
Врвот, песната што ја пеат на почетокот од спотот за Балада дисидента. Не толку позната ама вреди да се чуе.
 

ElderWizard!

Chosen One
Член од
2 октомври 2012
Мислења
15
Поени од реакции
4
Целиот албум многу ми се допаѓа ама еве оваа ќе ја истакнам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom