Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?

Дискусија во форумот 'Телевизии и емисии' започната од Интересно, 7 ноември 2008.

?

Што е подобро: Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?

 1. Бекстејџ

  19,6%
 2. Ексклузив

  57,9%
 3. Ни едното ни другото

  22,5%
 1. DIJAMANTE

  DIJAMANTE

  Член од:
  13 април 2008
  Мислења:
  3.909
  Допаѓања:
  983
  вечер ќе има интересни ствари во Бекстејџ, посебно за судскиот спор меѓу Латас и пратеничките!
   
 2. Lincoln Burrows

  Lincoln Burrows

  Член од:
  16 август 2008
  Мислења:
  3.294
  Допаѓања:
  636
  па да латас кога ја отвора устата кога не треба... :)
  Стварно не му требаше интервјуто од Бекстејџ
  Е сега на здравје судови
   
 3. DIJAMANTE

  DIJAMANTE

  Член од:
  13 април 2008
  Мислења:
  3.909
  Допаѓања:
  983
  а и за Каролинја ќе има нешто, баш ќе гледам, денес цел ден пред СИТЕЛ, КАРОЛИНА ќе ми биде и во бекстејџ и во Опуштено :smir:
   
 4. United Rule

  United Rule

  Член од:
  12 јуни 2008
  Мислења:
  5.227
  Допаѓања:
  972
  Гласав за Есклузив на А1:smir:
   
 5. DIJAMANTE

  DIJAMANTE

  Член од:
  13 април 2008
  Мислења:
  3.909
  Допаѓања:
  983
  Дали личите на Каролина Гочева - нова кампаwа и шоу во рамките на Бекстејџ, по теркот на светsките ТВ Шоуа за светските поп ѕвезди! одлична идеја, 100% ја подржувам
   
 6. SRCETO

  SRCETO

  Член од:
  2 ноември 2008
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  0
  se razbira EKSPLUZIV.A VO EMISIJATA ME NERVIRAAT VODITELITE SE PRAVAT DEKA GO OTKRILE CEL SVET:nenene:

  BEKSTEJC E NAJGLUPAVA EMISIJA STO SUM JA VISLA
  :nenene:

  EKSPLUZIV:vozbud::baeh:
   
 7. Христов

  Христов

  Член од:
  16 јули 2007
  Мислења:
  12.240
  Допаѓања:
  3.528
  Ексклузив !
   
 8. VeS

  VeS .

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  4.690
  Допаѓања:
  2.298
  Ексклузив појќе гледам...:helou:
   
 9. Supreme06

  Supreme06

  Член од:
  26 април 2006
  Мислења:
  13.024
  Допаѓања:
  1.928
  Одлучи се. Ексклузив или Експлозив. Експлузив нема :kesa:
   
 10. mean

  mean :пипи:

  Член од:
  12 октомври 2008
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  24
  Да имаше опција во анкетата „ни за едно, ни за друго“ тоа ќе одберев. Вака не гласам. Зошто да гласам за Екслкузив што е копија на Ред Карпет на Нова ТВ, или пак за Бекстејџ што е копија на Ексклузив?! :lud:
   
 11. Lincoln Burrows

  Lincoln Burrows

  Член од:
  16 август 2008
  Мислења:
  3.294
  Допаѓања:
  636
  А1 Ексклузив прослави 1 година од постоењето.
   
 12. LeoMessi10

  LeoMessi10 Lionel Andress Messi

  Член од:
  12 април 2008
  Мислења:
  2.300
  Допаѓања:
  242
  Не дека ги пратам...ама кога морам Ексклузив
   
 13. DRACARYS

  DRACARYS

  Член од:
  20 ноември 2008
  Мислења:
  5.924
  Допаѓања:
  2.378
  Ексклузив поќе гледам односно цело лето го гледав и сега ама малце е досадно а летото беа само Охрид и имаш шо да видиш
   
 14. Galactikos

  Galactikos

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  2.247
  Допаѓања:
  54
  Еј ај ако може слика од Иванна Хаџиевска плеасе многу, знаете од Ексклузив јаката типка.
   
 15. alexa

  alexa

  Член од:
  13 декември 2008
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  3
  bekstejdz go gledam.exkluziv ne sum go zasledila pa zatoa ne komentiram. ako gi sledev dvete ke znaev koe e podobro,ali sega glasav za toa sto go sledam.
   

Сподели преку: