Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?

Што е подобро: Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?


  • Вкупно гласачи
    287

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Како излишна, хехехе? :)

Бледа копија...абе ти збориш ко А1 да ги измисли тој тип на шоубиз емисии. Не заебаај, знаеме сите телевизии од каде копираат. И како можеа тоа логото од трипл икс да го дрпнат и малку да го преработат и да го стават на ексклузив. Можеби кога се појавија ексклузив беше интересно, ама сега се се сведе на глупи прилози и јавање камили. Eдноставно нема ништо па дури ни Е ексклузивно.

А откако старташе Бекстејџ го поместија и терминот на Ексклузив, демек први да бидат :)
мене еден шо работи на ексклузив, ама на весникон додаток шо излегвит во шпиц ми рече дека имале платено за логото :helou:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
ЕКСКЛЛУЗИВ:smir:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
мене еден шо работи на ексклузив, ама на весникон додаток шо излегвит во шпиц ми рече дека имале платено за логото :helou:
ја мислам поекономично ќе беше да направеле сопствено ново лого :vozbud:
 

5pammeR

Love
Член од
24 август 2008
Мислења
338
Поени од реакции
9
Ексклузиве е подобро според мене,..
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
мене еден шо работи на ексклузив, ама на весникон додаток шо излегвит во шпиц ми рече дека имале платено за логото :helou:
Како не бе!!! Какви муабети ве дриблаат не ми се веруе!
Немојте вакви теми се поттикнуваат луѓето да гледаат емисии кои промовираат низок морал и лажни општествени вредности. Каква шема е тоа каде неизбричено типче рецитира каде ќе гостува џеј џеј елвир, или која тамо певаљка у која дискотека.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Како не бе!!! Какви муабети ве дриблаат не ми се веруе!
да, ме дриблаше, ме заболе долниов пријател за то дали го украле или платиле пари па сеа ме заеба, сигурно слави со цела екипа бидејќи ме заебал а јас тагувам, сам на дождот :nesum:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
да, ме дриблаше, ме заболе долниов пријател за то дали го украле или платиле пари па сеа ме заеба, сигурно слави со цела екипа бидејќи ме заебал а јас тагувам, сам на дождот :nesum:
Јас сум со тебе. Секогаш:smir:

Инаку гледам и од двете кога случајно ќе слушнам дека го тапат на тељевизорот. За поминување на времето се одлични, малце оние Сексклузивцине ми се геј ориентирани, па пробувам делови да избегнам.
Мада ко што реков за тепање време се океј емисии во споредба со јадењето лајна на Велија за Трифун
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Моронизам на кило.
Последниве неколку месеци телевизија дали пар саати имам гледано.
Порано гледав почесто а1 ради сериите и ради некој добар игран филм ама у последно време не можам органски да ги смислам премногу се нападни.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.441
Поени од реакции
5.396
Ексклузив е поинтересно, а и за разлика од Бекстејџ подобри се водителите :)
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
Exclusive gi reklamiraat Melita i Boki, a Backstage ja reklamiraat Lila. Koga i ednite i drugite ke go isfrlat toa moze da pravime muabet koja emisija e podobra.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
Ексклузиве појче гледам има подобри прилози а има и водителката е добра :vozbud:
 

Xhizors

Ok!
Член од
24 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
5
i dvete se kopii na Red Carpet na Nova TV
zatoa niedna od ovie dve
 

Kajgana Shop

На врв Bottom