Бајкингот во Скопје и пошироко

Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.082
jas vozam tocak imam scoot FX-G ZERO ako ima nekoj za po vodno neka pise..........
 

Zombie

...resistance is futile...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
388
Поени од реакции
46
Малце оф-топик
Продавам кацига SH+ обична (не full-face) 1000 ден.
Негребната е...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Ајде да ве прашам колку пари чини нов бандаж за велосипед? Во Куманово ми го продаваат за 900 ден/ком.
 

su

Член од
31 октомври 2005
Мислења
189
Поени од реакции
4
некој да знае како да се подеси заден менувач? пробав со видеа од youtube, неуспено.

Sent from my E6553 using Tapatalk
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
некој да знае како да се подеси заден менувач? пробав со видеа од youtube, неуспено.

Sent from my E6553 using Tapatalk
Исто така пробував и јас, преку YT видеа и ќе го искршев на крај. Сфатив дека треба нерви. Затоа, 100 денари чини штелување и го носам на сервис од тогаш. :) Пиши во темата Возење велосипед, можеби ќе ти помогне некој.
 

su

Член од
31 октомври 2005
Мислења
189
Поени од реакции
4
Исто така пробував и јас, преку YT видеа и ќе го искршев на крај. Сфатив дека треба нерви. Затоа, 100 денари чини штелување и го носам на сервис од тогаш. :) Пиши во темата Возење велосипед, можеби ќе ти помогне некој.
кршење не му бега , ама ај си викам да пробам. стигнав до некоја фаза, само не ми намалува од најголем у тој пред него. "b-tension" никако не ми функционира. сумјам дека нешто менувачот е расипан/изместен

Sent from my E6553 using Tapatalk
 

su

Член од
31 октомври 2005
Мислења
189
Поени од реакции
4
Исто така пробував и јас, преку YT видеа и ќе го искршев на крај. Сфатив дека треба нерви. Затоа, 100 денари чини штелување и го носам на сервис од тогаш. :) Пиши во темата Возење велосипед, можеби ќе ти помогне некој.
кршење не му бега , ама ај си викам да пробам. стигнав до некоја фаза, само не ми намалува од најголем у тој пред него. "b-tension" никако не ми функционира. сумјам дека нешто менувачот е расипан/изместен

Sent from my E6553 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom