Баскет

Член од
21 јануари 2020
Мислења
35
Поени од реакции
5
Поздрав дечки сакам да купам баскет до кај 1700 ден па би ве замолил ако може за некој предлог од Скопје што може да се земе за играње ми е за outdoor не за во сала не ми е битна марката.
 
Член од
16 декември 2018
Мислења
63
Поени од реакции
20
Nike dominate во спорт М, доста квалитете баскет за парите, околу 1000ден е, со другари се имаме изнагано 2/3 лета и уште е во добра состојба.
 
Член од
21 јануари 2020
Мислења
35
Поени од реакции
5
А можеби знае некој кај може да се најде Wilson ?
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.302
Поени од реакции
36.732
Поздрав дечки сакам да купам баскет до кај 1700 ден па би ве замолил ако може за некој предлог од Скопје што може да се земе за играње ми е за outdoor не за во сала не ми е битна марката.

Знам дека е малку над таа цена што си ја пишал, но ова ми изгледа дека е предобар баскет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom