Барам соиграчи / Продавам акаунти.

Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Здраво, имам 5 wow акаунта (на сите 5 има Cataclysm) и барам 4 луѓе кои би биле заинтересирани да играат заедно со мене на моите акаунти. На 3 од акаунтите карактерите се 80лвл и треба да се доизлевелираат а на останатите 2 има 85 левел карактери.

Што се бара од вас? Ништо посебно, само вие сами да си го плаќате времето.

Забранети се трансфери на други сервери и раси (освен на 2 акаунта каде мора да се напраи трансфер од хорда во алијанса и + промена на сервер на едниот од двата) . Акаунтите ќе бидат на мои battle.net акаунти и дури и при најмал обид да се смени маилот ќе бидете "банувани" . Верувајте ми бесполезно е и воопшто да помислите а камо ли да пробате такво нешто.

Сите карактери се наоѓаат на Αuchidon EU и се алијанса, освен 2 како што напоменав потребно е да се направи промена на расата.

На располагање стојат:

Warrior+ Rogue 80 lvl
Priest 80 lvl
Warrior 80 lvl
Paladin 85 lvl
Shaman 85 lvl
________________________________________________________________________

Исто така ако има заинтересирани акаунтите се и за продажба, за тоа повеќе пишете ми по ПП
________________________________________________________________________
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Колку пари имам испоземено на вакви акаунти,леле леле...посебно conquer...мераци...ама не купува сега никој,порано ко алва идеа карактерите...
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
ние само треба да зиаме гејмкардови и толку?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
епа не ми се дава ни за тоа 20 евра за 2 месеци лол, ако најдам некој да ми купува гејмкардови за голд ке играм
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
xaxaxa многу сакаш ти :)
да не сакаш и јас со тоа да те снабдам? :)
ако си најдеш така ок, мене сеедно ми е дали ти ќе купуваш или ќе си плаќаш сам.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
abe poarno ke bese da stavese deka gi prodavas a ne da trolas tuka .... te ovaka te onaka
 
Член од
26 февруари 2012
Мислења
38
Поени од реакции
17
ме интересира нешто околу играчите на wow..
имате карактер без разлика на левелот надвор од играта т.е. во реалниот свет ? :pos:
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Што тролам извини? ако знаеш ти што е тролање тогаш јас веќе во живот нема вов за заиграм... И што ована онака? Може ќе се најде некој што ќе игра на ретаил без да ја купува играта освен гејм тајмот...

и незнам колку убаво знаеш и да читаш ама пишува најдоле дека и се продаваат.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
ме интересира нешто околу играчите на wow..
имате карактер без разлика на левелот надвор од играта т.е. во реалниот свет ? :pos:
немора да значи дека сите се заразни, ја пример играм 1 саат дневно
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Значи супер понуда си дае дечково незнам што е лошо во понудата.Подобро да земеш да играш вака него ли одпочеток да си кипиш твој ацц.
Инаку еве и ја ќе ви помогнам ако сака некој да купи со голд гц ја ќе ви даам чоек од 9к-12.5к се движи цената во зависност од реалмот
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
ме интересира нешто околу играчите на wow..
имате карактер без разлика на левелот надвор од играта т.е. во реалниот свет ? :pos:
Абе стварно да се чудиш, ама многу од нив гарантирано имаат појак карактер од твојот во реалниот свет. :facepalm:
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Човек ви дава ретаил акаунт така да играте а вие само за гејм тајм треба да се снаоѓате сами, дали со голд или ќе си плаќате тоа е ваше и никој нема заинтересиран еј.. само 1 уствари ццц
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Човек ви дава ретаил акаунт така да играте а вие само за гејм тајм треба да се снаоѓате сами, дали со голд или ќе си плаќате тоа е ваше и никој нема заинтересиран еј.. само 1 уствари ццц
Е шо сакаш да има заинтересирани акаунт за wow нудиш, не нудиш акаунт за Brazzers.
Умре WoW веке. Пред 3-4 години децата се тепаа за акаунт сеа само читери останаа во WoW и од озгора на тоа бизард не ги банира пошто нема кој да ја игра играта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom