Барам да изнајмам стан/куќа од 70-100квадрати

Дискусија во форумот 'Дом и семејство' започната од Niki39, 14 јули 2017.

 1. Niki39

  Niki39

  Член од:
  26 септември 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Здраво
  Подолго време барам стан/куќа од 70+квадрати и цена помеѓу 100-200 евра месечно. Станот/куќата да биде во близина на ѓорче петров (влае/хром). По желба празен. Смештајот е за мирна фамилија од мајка татко и две деца со возраст од 14 и 17год. Ако некој може да ми помогне или да ме насочи би бил многу благодарен.
   

Сподели преку: