Балет

Член од
8 март 2018
Мислења
45
Поени од реакции
14
Не наидов на ваква тема па затоа решив да ја отворам.
Сакате ли балет?
Која ви е омилена балетска претстава?
Која ви е омилена балерина?
Дали некој оди на балет или сака да оди?

PS: Јас одам на балет од 1 одд
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.461
Јас балерини сакам повеќе :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.844
Не сум бил, а и не знам дали би одел. Некако досадно би ми било.
 
Член од
30 декември 2019
Мислења
5
Поени од реакции
1
МАКЕДОНСКА ОПЕРА И БАЛЕТ или НАЦИОНАЛНА ОПЕРА И БАЛЕТ, солидни представи за солидна цена... Мене деф. Кармина Бурана
 

Kajgana Shop

На врв Bottom