Аliexpress (официјална тема)

Член од
26 април 2020
Мислења
57
Поени од реакции
83
А мене ми нема апсолутно ништо стигнато од нарачките од март и април.
 
Член од
4 мај 2014
Мислења
322
Поени од реакции
35
Сеуште чекам пратки од фебруари, 2 од март стигнаа а треба уште 20 да стигнат има неколку од фебруари али сеуште ништо. што се случува у државава кој ке ти каже..
 
Член од
20 јануари 2018
Мислења
91
Поени од реакции
76
Мене денес ми стигна сметката за вода, струјата на маил ја добивам и никаква пратка не носеше поштарот од можни 12 нарачани од крај на фебруар до почеток на Мај.
 
Член од
26 април 2020
Мислења
57
Поени од реакции
83
Мене денес ми стигна сметката за вода, струјата на маил ја добивам и никаква пратка не носеше поштарот од можни 12 нарачани од крај на фебруар до почеток на Мај.
Денес на мајка ми и донесоа пратка што ја имаше нарачано на почетокот на март.
Мене не, ама бар некој виде аир
 
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.302
Поени од реакции
1.242
mene mi pisuvase taka no otkoga izleze toa taka pomina tocno eden mesec pa ja dobiv edna ot pratkine pred nekoj den
 
Член од
20 јануари 2018
Мислења
91
Поени од реакции
76
Пошти на Северна Македонија официјална веб страна не работи веќе 3 дена?? И јас имам тоа ,,пратката се прима од испраќач,, за 2 пратки од 12, ам пак добро нешто мрдна од мртва точка после 2 месеца и кусур.
 
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.302
Поени од реакции
1.242
Пошти на Северна Македонија официјална веб страна не работи веќе 3 дена?? И јас имам тоа ,,пратката се прима од испраќач,, за 2 пратки од 12, ам пак добро нешто мрдна од мртва точка после 2 месеца и кусур.
батец НЕ 3 ДЕНА јас се прашувам дали воопшто работаат,,,,ШТО ТИ Е ДРЖАВНА ПОСЛА БРЕ,,,,,СВАКА МУ ЧАС НА ТОЈ КОЈ Е СПИКАН ТАМУ :(
 

RePrEsEnT

Until The End Of Time
Член од
26 септември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
126
Дечки треба ли да чекам да истече периодов за заштита за да можам да отворам Dispute ? Некој искуства ?




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Дечки треба ли да чекам да истече периодов за заштита за да можам да отворам Dispute ? Некој искуства ?




Sent from my iPhone using Tapatalk
Можеш и сега да отвориш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom