А1 Македонија (VIP)

Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.267
Поени од реакции
636
Колку трае припејд А1 бројче? Земав едно ама сакам да го користам при секое доаѓање, не ми се замара да купувам број секојпат, месечно треба да му ставам кредит или не?
 

Attachments

Член од
24 август 2008
Мислења
304
Поени од реакции
250
Само за информација. 5г на Телеком во Прилеп (населба Тризла )

На истата локација на А1 е 34 мегабита.

Па добро , тука се некаде
 
Член од
24 октомври 2021
Мислења
925
Поени од реакции
573
Se skaraa A1 i TS

 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.089
Поени од реакции
473
Se skaraa A1 i TS

Pa dobro kanalite ne se im gi skinale, ako se skaraat so a1 mtel vo austria ke propadne neli nivna mreza koristat isto i vo mk koga ke zavrsi dogovorot mui ke lapaat ahahah
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.362
Поени од реакции
3.726
Па не баш, ретко се дешава ова да не им работи страната. Мислам пртед некој месец исто се случи
Prilep....ne znam sto se zakrsi Prilepsko so A1, vecervava nee mozno na viber/ whats app,da se razberes...
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom